Блог команди Nravo Kids

Вітаємо з подвійним святом!

14.02.2017

14 лютого – Всесвітній День дарування книг і День закоханих! То ж сьогодні гарна нагода подарувати комусь книжку або ж і поєднати романтичність, святковість чи ніжність з улюбленими книгами:) А знаєте, яка радість дітям буде від гарної книжки? Це просто море, шквал емоцій:)

І коли холод і мороз лютує, хай вам тепло буде у серцях:) Від цього ж і всі дні, вечори, ночі і ранки будуть просто чудовими, затишними, гармонійними. Бо ж щасливі ті люди, які вміють закохуватися і ділитися своїми почуттями не тільки по великих святах :) Любові всім-всім бажаємо!

Тільки ви найкраще знаєте, що люблять ваші близькі кохані люди. Даруйте один одному увагу, турботу і приємні подаруночки! А найчастіше найкращими подарунками є якраз книги :)

Усім світлого дня, позитивного і радісного свята та море незабутніх емоцій:) Нехай усім будуть стимулом думки, що саме так, як святкуєте і проводите сімейні свята ви, переважно й будуть робити ваші малюки, коли стануть дорослими. Нехай сьогодні буде гарний день для всіх, з любов’ю в серці один до одного, до своїх близьких (маленьких і дорослих) і зовсім незнайомих людей у світі, до книг, до своєї справи чи заняття, до себе і свого світу:)

    З любов’ю,
    ваша команда Nravo Kids