Блог команди Nravo Kids

КАЗКА від Марії: Як Півник Овечку порятував

7.10.2015

Презентуємо першу казку про наших героїв з гри “Хто у горах?” від казкарки Марії. Вона її придумала і надіслала нам для публікації. Дуже цікава вийшла оповідка для найменших. Смакуємо разом нову казку :)

То було тоді, коли Сонце вже раніше сідало і пізніше вставало, а клени перетворювалися із зелених у жовті й червоні… Якось вранці Дід Іван поїхав на Конику  геть далеко в гори. А що там робити? Сіно косити, в лісі гриби збирати, щоб потім юшку варити.

Забув лиш Дід загін зачинити. Набігла на полонину хмара, нагнала сивого туману. Вийшли вівці попастися та навіть ніг своїх не бачать. Песик довкола них бігає, стежить, щоб ніхто не загубився. Та так і не помітив, що найменша Овечка з загону вийшла. Наїлась вона запашної зеленої травички і думала в кошару повертати. Аж дивиться довкола – нічого впізнати не може.

казка

Злякалась маленька: в лісі Вовк та Ведмедик живе. А як ночувати тут доведеться? І з усієї сили як покличе своїх: “Бе! Бе!” Почув це Песик і побіг на допомогу в той бік, звідки овечка гукала.

казка

А Півень не побачив, що Песик побіг на пошуки малої. Він і собі вирішив допомогти. Задумав покликати загублену овечку додому. Заліз він на дах кошари, і давай “Ку-кууу-рі-кууууу” співати.

казка

Почула маленька рідний голос та й подалася в той бік. А Півник не затихає, все співає і співає. Поки не почув, що зовсім поруч Овечка і Песик розмовляють.

– От ти виходу не помітила, вийшла і заблукала. А я його знайти не міг, щоб тобі допомогти. Туман навіть запахи поховав, – бідкався Песик-сторож.

– Та якби не Півник, довго би я ще гуляла. Дякую, вам друзі, що в біді не залишили! 

Усі звірята невимовно зраділи і заспокоїлися, почали займатися звичними справами. А овечка пішла до своїх в кошару. Вже увечері про цю історію дізнався Коник, як привіз господаря додому.

З того часу Коник завжди перевіряв хвіртку загону, щоб більше ніхто не заблукав. І лише Дід Іван нічого не знав. Та й чи треба?

казка