Блог команди Nravo Kids

Аppysmarts – підбірки з мобільними іграми для дошкільнят

30.09.2015

Сайт-каталог дитячих ігор Аppysmarts містить більше 25 тисяч додатків з різних платформ для дітей віком від кількох місяців до шести років. Тут не тільки можна читати огляди і фільтрувати програмки за різними категоріями, а й отримувати знижки, промо-коди та можливість безкоштовного завантажити гру, оформивши підписку.

Якщо ви пригадуєте зручний каталог дитячих ігор – Moms with Apps, про який ми писали раніше, на Аppysmarts так само підібраний корисний ігровий матеріал спеціально для дітей. Цей каталог аналогічно має  зручну систему категорій, фільтрів за віком, по темах, містить незалежні огляди окремих ігор, цілі тематичні підбірки та рейтинги.

онлайн-гід-каталог-ігор

Як тільки ви заходите у каталог, то бачите, які тут є вікові категорії, платформи та спеціальні пропозиції:  безкоштовні пропозиції, оновлення, оголошення, новинки, знижки, промо-коди та огляди.

Щоб отримувати інформацію чи щоденні листи стосовно знижок та спеціальних пропозицій, можна зареєструватися і оформити підписку. Це дуже цікава штука – вам надсилатимуть детальну інформацію про гру, яку можна завантажити безкоштовно у певний період часу.

онлайн-гід-каталог-ігор

Якщо ви обрали потрібну платформу, кількість фільтрів відразу зросте. Тепер можна вибирати програми для дівчат чи хлопців, за типами гри та вміннями, які дитина розвиває. Серед представлених у каталозі мов – основні європейські та китайська і японська.

онлайн-гід-каталог-ігор

Ресурс зручний у користуванні та простий в освоєнні. І часом там є халявні завантаження :) Якщо ви вказали вік дитини і оформили підписку, вам надсилатимуть персональні рекомендації суто для вашого малюка.

онлайн_гід_каталог_ігор

Ви можете переглянути відео та рейтинги, огляд перед завантаженням. Що цікаво, кожен користувач може долучитися до оцінки додатка. Також є відгук від Аppysmarts, що їм сподобалося, а що ні.

онлайн-гід_огляд

Тут оцінюють інтерфейс, інформують про наявність реклами та внутрішні покупки. Від 1 до 5 зірок визначають якість графіки, тривалість гри, навчальну складову.

І у головному меню можна вибрати “App rankings” і вибирати відразу за такими параметрами:

  • зручний для дитини інтерфейс,
  • високої якості графіка,
  • освітні, без реклами,
  • фаворити сайту,
  • фаворити користувачів.

онлайн-огляд

Цікавих переглядів, вдалих покупок і головне, доброї інформації Вам та малюкам!