А якщо музика і звуки у грі “Всяка Музяка” не програються на iOS? Просто переключи кнопку!

За два роки продажу гри “Всяка Музяка” був десяток звернень, коли на iPad чи iPhone у грі не програвалася мелодія та звуки. Це питання легко вирішувалося перемиканням кнопки, яку називають “Ring/Silent switch” або боковим перемикачем (знаходяться поряд з регулятором гучності звуку). Чесно кажучи, звернень було зовсім не багато як на загал, але спокою ця деталь нам не давала.Поговорили з розробниками. Одні кажуть, що кнопка вимикає звук повністю на девайсах, далі нарили в оглядах інформацію, що кнопка відключає звук повідомлень, нагадувань і звукових ефектів. Стаття про всі чотири кнопки та їхнє використання від служби підтримки Apple також з підказками (коли раптом кнопки перестають працювати) може стати вам у пригоді :)

блог Nravo KIds

Так виглядає кнопка на телефоні, на планшеті вона зазвичай кругла.

блог Nravo Kids

Далі почали тестувати різні ігри на програвання мелодії та звуку при різних положеннях кнопки бокового перемикача. І тут однозначності немає. Як в українських розробників, так і в закордонних одні програють звуки та мелодію, інші — нічого. Скажімо, “Гаджетаріум”, “Мишеняткова абетка”, “Angry Birds” не програють жодних звуків, якщо вимикач у положенні “тиша”.
І що ви скажете на це друзі? Будемо раді почути думку людей та розробників, які досліджували цю тему і знають правдиву інформацію.