Мінікнижечка з куркою та курчам

Iз появою першого друкованого випуску ТВОРЧИХ НРАВОК – “Карпатські канікули” наші завдання для малюків оселилися в окремих домівках :) Це папки – набори різних штук для вирізання, малювання, забавляння, словом творіння картинок, відкриток, аплікацій…І сьогодні хочеться звернути увагу на мінікнижечку, котру дітки частенько робили на наших майстер-класах і яку ви можете знайти у наборі Творчих Нравок :)Вирізаємо і повністю розфарбовуємо заготовку-малюнок, розбитий на окремі частинки, що будуть сторінками нашої книжечки.

блог Nravo Kids

Згинаємо листок по усіх штрих-пунктирних лініях і акуратно розрізаємо жирну лінію посередині аркуша. Зверніть увагу, що потрібно перерізати тільки зазначену лінію, але по боках залишати папір цілим.

блог Nravo Kids

Тепер можна складати книжечку :) Перегинаємо по центральній лінії. Беремо за бокові (суцільні) частини й трішки стискаємо – утворюємо своєрідне віконечко на місці розрізу і тепер складаємо книжку до купи, зберігаючи потрібний порядок сторінок.

Illustration

Тепер можна склеїти сторінки між собою зсередини. Краще починати від обкладинки.

Illustration

На звороті вписуєте у відповідні графи ймення автора та дату створення книжечки. Па-па-м-м-м! Мінікнижечка готова :) Можна її подарувати або ж побавитися ще у розповіді про головних героїв цієї історії.
Гарних вихідних усім та щирих і приємних подарунків усім матусям та діточкам!