Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Повернення коштів за покупку ігор в Google Play

24.12.2015

Для різного контенту в Google Play свої умови відміни покупки, але перше загальне правило – протягом перших двох годин після того, як ви результативно сходили в магазин :), покупку можна відмінити в історії замовлень в налаштуваннях вашого облікового запису.

Ми поглянемо детальніше, як відміняти покупки додатків та ігор з Google Play. Ви можете отримати повне відшкодування, повернувши гру або додаток протягом 2 годин після покупки.
  1. Відкрийте додаток Google Play Маркет.
  2. Торкніться значка меню, виберіть у переліку пункт Мій обліковий записонлайн-гід
  3. Перейдіть униз до розділу “Історія замовлень” і знайдіть додаток або гру, яку хочете повернути.
  4. Торкніться опції Відшкодувати, щоб подати запит на відшкодування та видалити додаток.онлайн-гід

Примітка. Подати запит на повернення коштів за покупку додатка чи гри можна лише раз. Якщо ви купите їх знову, то більше не зможете подати запит на відшкодування.

Якщо минуло більше двох годин, можна зв’язатися з розробником. Він буде вирішувати, чи підлягає ваша покупка відшкодуванню. Контактну інформацію розробника можна знайти на сторінці додатка чи гри в Google Play. Щоб переглянути вказівки, відкрийте довідку щодо додатків та ігор Android.

Якщо розробник не зміг допомогти, зв’яжіться з командою підтримки Google

У разі повернення покупки, ви отримаєте лист з повідомленням на свою скриньку про відшкодування плати за додаток:

відміна_покупки

Також автоматично з вашого пристрою програма видалиться сама.

  • Christine Slobodian

    Я сьогодні вперше випробувала на власному досвіді. Правда, пішла іншим сценарієм – зайшла в Play Market не з пристрою, а з комп’ютера (де я до речі і купувала додаток).
    Там не виявилося кнопки “відшкодувати”, а лише “повідомити про проблему”. Але вибравши з випадайки “я хочу відмовитися від покупки” також вдалося відшкодувати гроші.