Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки! iOS: завантаження покупок та як робити подарунки?

22.10.2015

Отож солоденьке на кінець :) Завершуємо цим гарним дописом наше дослідження онлайн-магазинів на платформі iOS і поглянемо, як завантажити свої придбані в App Store ігри, програми на девайсі чи комп’ютері. Також покажемо, як відправляти додатки у подарунок комусь на пошту.

ЗАВАНТАЖУЄМО НА КОМП’ЮТЕР З APP STORE

Якщо ви здійснювали покупки з різних планшетів, їх все одно можна завантажити на комп’ютер Mac Book. Для цього заходимо в iTunes Store/Покупки.

онлайн-гід_ios

Фільтри у закладках допоможуть вибрати вид товару (App/Films/Music) та вид пристроїв, з яких здійснювали покупки (iPad, iPhone).

онлайн-гід_ios

Щоб завантажити покупки з App Store вибираєте у закладках зверху з правого боку: Apps та вид девайса. На екрані побачите іконки додатків з кнопкою завантаження на кожній, а також кнопка “Download All” буде знизу на екрані.

Після кліку на кнопку завантаження введіть пароль свого облікового запису і після збереження додатка на комп’ютер можна відкривати інформацію про нього, знайти файл у папці або переглянути з iTunes Store. Більше про це у відео на нашому каналі.

До слова, авторизувати свій обліковий запис можна не більше, ніж 5 комп’ютерах.

ios-gift

ЗАВАНТАЖУЄМО НА РІЗНІ ПЛАНШЕТИ З App Store

Якщо ви здійснювали покупку на комп’ютері в App Store, то можете завантажити цю програмку на будь-якому девайсі, увійшовши під своїм ID. У магазині ця програмка буде з кнопкою “Відкрити” або “Завантажити”.

НАДІСЛАТИ ДОДАТОК ПОДАРУНКОМ

Виявляється, що з комп’ютера є можливість надіслати подарунком програму, яку ви вже встановили собі. У закладках iTunes Store вибираємо Покупки (необхідно увійти під своїм обліковим записом в App Store та iTunes Store) і там є можливість відкрити завантажений на комп’ютер додаток в iTunes Store з закладки My Apps. Покроково про це дивіться у відео.

ios-gift

З кнопки “Завантажено” є випадаюче меню з такими функціями:

  • надіслати подарунком,
  • розповісти друзям,
  • поширити на Твіттері,
  • поділитися на Фейсбуці,
  • копіювати лінк.

Якщо вам потрібно відправити подарунком програму, необхідно знати електронну скриньку адресата та оплатити вартість покупки. Форма для заповнення проста. Є можливість вибрати точну дату відправлення.

Якщо ви запланували наперед подарунок, а потім вирішили відмінити, потрібно написати на iTunes Support мінімум за 2 дні до дати відправлення.

ios-gift

Оплачуєте подарунок і будьте певні, що його отримають.

ios-gift

А якщо ви отримаєте листа з повідомленням про отримання додатка, то потрібно з свого iOS-пристрою перейти за лінком і підтвердити код подарункового завантаження.

ios-gift

Завантаження на пристрій розпочнеться автоматично. Бажаємо, щоб ви отримували такі сучасні подарунки-додатки. І ділилися з іншими якісними програмками.

У наступних випусках “ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки!” знайдете все про онлайн-покупки на платформі Андроїд.

Не перемикайтесь!