Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки! Відміна покупок на iOS

15.10.2015

Як відмінити покупку, здійснену на iOS-пристрої? Розглянемо це питання зблизька. Можна на офіційний сайт Аpple написати про цю проблему. Або ж по гарячих слідах відповісти на лист-чек, котрий ви повинні отримати від Apple після здійснення покупки. А ще можна зайти в iTunes і звідти відміняти покупки як музики, так і програм, купованих в App Store.

Відразу зазначимо, що відмінити покупку не так просто і далеко не завжди вдається, навіть якщо ви знаєте саму процедуру і все зробили правильно, тому до покупок ставтеся виважено. Отож, з чого починати, якщо ви бажаєте відмінити покупку і повернути за неї кошти.

ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ПРОБЛЕМУ на сайті Apple: пряме посилання тут, зайшовши з Мас Book чи свого iOS-пристроя. Відразу після залогінення, ви отримаєте перелік усіх завантажень з свого облікового запису з можливістю відправити інформацію про проблему щодо кожного з них.

онлайн-гід_ios

Далі робимо 4 кроки:

  • Натискаємо кнопку “Report a problem”,
  • вибираємо з переліку вид проблеми,
  • додаємо у полі нижче детальніший опис (несумісність додатка з вашим пристроєм, незапланована покупка, така програма не є потрібною зараз, помилково здійснили покупку),
  • натискаємо кнопку “Submit”.

онлайн-огляд_ios

Результат свого запиту ви зможете отримати через сім робочих днів.

онлайн-гід_ios

Далі настає період очікування і ви будете бачити по статусі кнопки біля вибраного вами додатка, що він ще на розгляді.

онлайн-гід_ios

РЕАГУЄМО НА ЛИСТ про здійснену покупку від Apple

Є ще варіант відерагувати у день здійснення покупки. Але не під час завантаження продукту. Відміняти можна тільки ті покупки, які ви здійснили. Отож, невдовзі після покупки на App Store чи iTunes ви маєте отримати лист-чек, якщо при створенні облікового запису ви підтвердили можливість отримання інформації та листів від Apple.

онлайн-гід_ios

Тут також можна перейти за посиланням “Повідомити про проблему” і здійснити такі ж кроки, як вказано вище.

ВІДМІНЯЄМО ПОКУПКИ з App Store через iTunes

Куплені програми в App Store можна відмінити через iTunes. Відкриваємо Інформацію про обліковий запис

онлайн-гід_ios

І відкриваємо перелік усіх покупок. Біля кожної з них є маленька стрілочка. Натискаємо стрілочку біля того додатка, який хочемо відмінити.

онлайн-гід_ios

А потім у новому віконечку натискаємо напис навпроти додатка: “Report a problem”, поки вас не перекине у вікно з відправкою інформації про вашу потребу у відміні додатка.

онлайн-гід_ios

Далі необхідно зробити вже наведені вище вам кроки 4 кроки з відправленням повідомлення та текстом з описом проблеми, з якою ви зіткнулися.

онлайн-гід_ios

І якщо ви отримали відповідь, що покупка НЕ ПІДЛЯГАЄ поверненню, то маєте 2 варіанти: погодитися або ж звернутися за ДОДАТКОВОЮ допомогою у iTunes Store Support.

онлайн-гід_ios

Заходимо відразу ж за вказаним посиланням. Вибираємо Сontact Support/iTunes Store.

онлайн-гід_ios

Далі заповнюємо форму, де вказуємо ім’я, Apple ID, поштову скриньку, країну, вид проблеми, з якою звертаєтеся, номер замовлення (він є в історії покупок) та сам текст повідомлення.

онлайн-гід_ios

Відповідь обіцяють надіслати протягом 24 годин. І радять перевірити свою поштову скриньку на спам вже через 15 хвилин, щоб ви не пропустили повідомлення.

онлайн-гід_ios

З власного досвіду ділимося відповіддю, яку ми отримали від iTunes Store Customer Support (приблизно за 12 годин): повернення грошей обіцяють здійснити протягом 10 робочих днів на картку, з якої була здійснена покупка.

онлайн-гід_ios

Також в листі детально пояснили, як уникати випадкових покупок та які налаштування допоможуть (введення пароля при покупках, налаштування повідомлень в iTunes Store.

Також вдалося повідомленням про проблему відмінити покупку пісні:

онлайн-гід_ios

Пісня більше не була доступна на пристроях, а в історії покупок – статус додатка зазначався як: кошти повністю повернуто.

Загалом, якщо покупець не задоволений покупкою, але вона без багів та є високої якості, Apple не зобов’язується повертати кошти. Тому детальні описи, відео, картинки та відгуки – це найкращі порадники у виборі продукту.

У ході вивчення інформації для рубрики “ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки!” у нас незаплановано народився ще один цікавий матеріал (як це часто трапляється у житті), вартий окремого представлення, тому чекайте у наступному випуску на завершення матеріалів про iOS-пристрої та онлайн-магазини статейку про те, як завантажувати свої покупки з App Store та iTunes Store на різних девайсах і відправляти додатки комусь в подарунок.