Iгри про природу та погоду для дошкільнят

Зазвичай в онлайн-оглядах ми пропонуємо додатки українською мовою, але сьогодні в тандемі природи/погоди маємо закордонні ігри з багатомовними варіантами, з добрим освітнім контентом для дітей до 5 років :)
Природа. Who lives here? Аnimal tails від Penguin Random House Australia гра для дітей до 5 років. Тут є можливість вибору більше півтора десятка різних мов.Гра про те, хто де живе, дозволяє маленьким дітям вивчати цікаві місця, звуки й слова для називання тварин з усього світу. Чи це восьминіг під водою, чи полярний ведмідь з Північного полюса, діти можуть отримувати задоволення збираючи тварин в їх природне середовище і взаємодіяти з ними, дивлячись на чудові анімації та слухаючи звуки.Тут можна побувати в 10 унікальних місцях: на фермі, в африканській савані, в океані, у джунглях, в місті, у лісі, на північному полюсі, на річці та в глибинці австралійської пустелі. У грі є 30 тварин, в тому числі кит, лисиця, свиня, мавпа і білий ведмідь.Для початку можна читати і вивчати назви тварин і місця, де вони живуть. А далі, коли цей етап пройдено, включити матч тварин до місця проживання, де потрібно вибирати тварин до показаного на екрані середовищі.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Погода. Гра «MarcoPolo Weather» від видавця з таким же початком імені MarcoPolo Learning, Inc. створена для дітей до 5 років. Тут дослідження погоди відбувається легко і досить таки весело. Гравець дізнається про 9 основних типів погодних умов, створює веселку, грозу, заметіль та інші явища.Вибравши собі героя гри, можна з ним пройти всі сезони й спробувати різні температурні режими. Для дитини це дає розуміння, що потрібно правильно одягатися в різні пори року. Якщо холодно, одяг має бути теплим, коли йде дощ, потрібно взяти парасольку.

Illustration

У грі можна контролювати такі погодні умови: сонячно, мінлива хмарність, хмарно, дощ, гроза, сніг, заметіль, торнадо та урагани.У 3-х мінііграх є 55 інтерактивних елементів, наприклад, можна посадити квіти й створити їм умови для цвітіння, розплавити голку або грати в сніжки. Гра не побудована на повчаннях, тут все відкривається через дослідження. Наприклад, можна додавати квіти, птахів, сніговика або кошик для пікніка на сцену і дивитися, як різні типи погоди впливають на ці предмети, тварин чи рослини.Програма дозволяє визначати, як погода впливає на природний ландшафт або дізнатися про водний цикл і те, як утворюються хмари …Купити додаток можна на App Store і Google Play.Закликаємо батьків бавитися з дітьми ігри разом, обговорювати побачене і користуватися якісними додатками, відповідно до віку дитини.