Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки! Створення облікового запису в App Store

1.10.2015

Продовжуємо знайомство користувачів з онлайн-магазином на платфорі iOS і настав час переходити до реєстрації. Бо ж прогулянку по цьому супер-маркеті ми вже здійснили і у його відділи вже зазирали, пригадуєте попередню статтю “Знайомство з iTunes та App Store: як вибирати продукт?” 

СТВОРЮЄМO І НАЛАШТОВУЄМО ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Для того, щоб зробити покупку, потрібно створити свій обліковий запис. Кнопка “увійти” є знизу на панельці в App Store.

Є ще варіант натиснути на кнопки з ціною додатка або “отримати” – побачите на екрані віконце з кнопкою “Створити новий Apple Id”. Далі заповнюємо форму, вносимо всю необхідну інформацію, придумуємо пароль.

онлайн-гід_id

Якщо ви найближчим часом не плануєте робити покупки або хочете зробити обліковий запис без прив’язки до картки, то обов’язково:

– спочатку натискайте кнопку “отримати” у безкоштовній грі,

– далі у вікні вибираєте – “Створити новий Apple Id”,

– при заповненні форми вибираєте у параметрах тип оплати – “немає”.

онлайн-гід-ios

Але тоді ви зможете завантажувати лише безкоштовні додатки. Якщо при спробі встановити будь-яку програму чи гру, після кліку на кнопку “відкрити” у вас попросять вказати відомості про оплату, їх можна підтвердити або й відредагувати і внести дані про картку.

онлайн-гід-ios

У іншому випадку від початку створення id вносимо дані про форму оплати, до речі, гривнева картка цілком підходить для здійснення покупок. Але зверніть увагу, що мають бути налаштовані онлайн-покупки та виставлений певний ліміт для здійснення покупок через інтернет, інакше Apple її відхилятиме.

онлайн-гід-ios

Тут вже потрібно поритися у налаштуваннях вашої картки і виставити ці параметри.

Після заповнення форми для реєстрації вашого ID, вам потрібно буде зайти на свою пошту для активації цього облікового запису. Тепер можна від свого імені здійснювати покупки чи завантаження ігор.

Зверніть увагу, що e-mail для реєстрації можна використати лише один раз, а картку можна прив’язати до кількох облікових записів.

Також зауважимо, що підписку на новини та інформацію від Apple ви робите відразу при створенні ID, регулюючи повзунки.

Після того, як ви зареєструвалися і зайшли в обліковий запис, можна відразу ж заглянути у налаштування вашого девайса.

Вмикати/вимикати доступ до завантажених з вашого Apple Id програм, музики відео на конкретному пристрої та автоматичних завантажень можна у налаштуваннях Загальні/iTunes i App Store.

онлайн-гід-ios

Також рекомендуємо виходити з свого облікового запису після закінчення сеансу, якщо ви користуєтеся чужим девайсом.

Нагадуємо, що про пошук контенту на App Store є цікава інформація у статті “Знайомство з iTunes та App Store: як вибирати продукт?“, а вже скоро наступна порція інформації у нашій рубриці “ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки!” – чекайте новинку на нашому бложику.