6 найцікавіших фішок у грі “Busy Wheels: Сity Bus”

Дитяча гра “Busy Wheels: Сity Bus” на нашому ринку не має аналогів. Катання на кольорових автобусах, які дитина здобуває за зірки, поєднується з правилами дорожнього руху, ознайомленням з дорожніми знаками та виконанням логічних завдань. Навчання як захоплююча гра легко вводить у світ цифр та просторової орієнтації. Навіть якщо дитина не фанат пазлів, зі стимулом здобути класний крутий автобус і кататись ним на нових рівнях, до завдань з’являється завзяття:) Партнером гри є компанія “Київстар”.

Дорожні знаки та правила

Усе сприймається по ходу проходження рівнів. Червона лазерна стіна не дозволяє порушити правило і дитина бачить, що автобус не може їхати, якщо горить червоне світло, бо в цей час на перехід виходять пішоходи. І пішоходи можуть переходити дорогу тільки на переходах. Знаки, що забороняють проїзд, та інформативні – біля заправки, зупинок, переходів.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Отак проїжджаючи по реальному містечку, збираючи зірки на дорозі та в повітряних кульках, дитина освоюється з розумінням правил дорожнього руху.

Суперкнопки та місії

Гравцеві поступово відкривають усі елементи. Від початку “ручка-вказівник” допоможе освоїти керування автобусом, підкаже, як проходити мініігри та користуватися лупою, щоб віддаляти карту. Тоді можна роздивитись все місто. А стрілочки підкажуть, куди має їхати автобус (дуже корисно на складніших рівнях). Це допоможе виконати головну місію — розвозити різні групи пасажирів по місту, заправляти автобус і здобувати зірки для відкриття у гаражі нові автобуси з більшою швидкістю.
На якому етапі ти перебуваєш можна перевірити в будь-який час проходження рівня — натиснувши кнопку зліва знизу на екрані.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Ця кнопка також сигналізує, якщо частину завдання вже пройдено (зелена галочка) або ще ні (червоний знак оклику). Вона відкриває вікно, в якому видно, де перебувають пасажири (на зупинці, в автобусі, на кінцевій станції).

блог Nravo Kids

Також гравець бачить, скільки зірок він може зібрати на цьому рівні.

Персонажі

Діти познайомляться з трьома групами персонажів. Це школярі, яких потрібно відвезти у школу. Робочі, яким потрібно заїхати на завод. Та лісоруби, які поспішають на лісопилку.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

А на вулицях міста балакучі перехожі, які не втратять нагоду відповісти, якщо їх зачепити:)

Мініігри на логіку, рахування, пазли

Усі пасажири, яких буде перевозити автобус, хочуть побавитись з дітьми у різні ігри. Школярі, наприклад, завдання на кольори та логіку. Лісоруби, виявляється, люблять пазли, складання фігурок… А робочим потрібно рахувати монетки за проїзний квиток. Дитина не почує у свою адресу, що виконала щось неправильно, але зможе пройти у наступний рівень, якщо пройде усі завдання. 

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Також кожне досягнення підсилюється радісними вигуками пасажирів та приємними бонусами-зірками.

Автобуси

Десяток автобусів у гаражі можна відкривати за здобуті зірки й кататися на різних швидкісних машинках :) Різні кольори та форми кузова, це як нові іграшки, які гравець отримує за гарну роботу.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

У грі їх значно більше :)

Заправка

В новій версії гри заправку можна використовувати в будь-який час проходження рівнів:)

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids