Українські інтерактивні книжки для дітей (2011-2015)

Чудова підбірка дитячих книг під різні платформи українською мовою від Валентини Вздульської на сайті Казкарка налічує більше десятка якісних додатків. Є інтерактивні книги для найменших і для школярів. Завдяки розробкам різних команд за останні кілька років на App Store, Goodle Play, Amazon можна завантажити як казки народів світу, так і авторські казкові історії рідною мовою.
Короткий перелік книг:1) “Забавлянки” – збірка віршів для найменших читачів та перша інтерактивна книжка для дітей в Україні (“Видавництво Старого Лева”).
2) “Снігова королева” Г.Х.Андерсена з ілюстраціями В.Єрка (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га»).

3) Інтерактивні книжки від видавництва Glowberry Books

4) Дитячі казки для iPad від iPublisher

5) “Дерево щастя” – одна з книжок Катерини Єгорушкіної із серії “Казкотерапія”.

6) Серія електронних книжок ZZ Tale

7) Українська народна казка “Котигорошко” від KievSeaPirates (2013) з ілюстраціями Івана Суліми.

8) Ipad-додаток “Зовсім нестрашний дракон” із серії “Історії дракончика ОППІ” (2014) від журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука».

Illustration

9) «Антоміми» творчої майстерні «Аґрафка» (2015) – інтерактивна версія однойменної друкованої книжки (“Видавництво Старого Лева”, 2014), створена компанією Smart Adventure.
10) Gadgetarium – інтерактивна книжка для дітей про гаджети від одеського цифрового видавництва Gutenbergz
11) Інтерактивний додаток «The Pumpkin’s Year» (2015) до книжки «Гарбузовий рік» Катерини Бабкіної з ілюстраціями Юлії Пилипчатіної (“Видавництво Старого Лева”, 2014), розробка компанії DigitalDealerz.
12) Інтерактивна казка “Люба Жужжа”. Автор ідеї та тексту – Анастасія Лавренішина, розробка режисера та аніматора Анатолія Лавренішина (2015).Повна версія огляду дитячих книг на сайті Казкарка.