Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки! Шопінг в App Store та iTunes Store

8.10.2015

Ну ось, вас вже нічого не стримує здійснити покупку в Аpp Store чи iTunes. Пройдено етап пошуку та вибору товару і є свій обліковий запис. Вперед до якісних та приємних покупок! Тим більше, що це все більше входить у наше щоденне життя.

КУПУЄМО ГРУ НА ПЛАНШЕТІ

Інколи є безкоштовна та платна версія гри. Варто встановити і пограти безкоштовну, щоб розуміти, з чим маєте справу і чи ваші очікування виправдані.

онлайн-гід-ios

Покупка гри починається з кліку на кнопку з ціною. Далі у вас попросять ввести пароль свого облікового запису і почнеться завантаження додатку.

Якщо кілька разів підряд вискочить вікно для введення паролю або, навпаки, не з’явиться, це можна змінити у налаштуваннях (стаття в рубриці онлайн-гід) у частині про запит паролю при кожній покупці чи безкоштовному завантаженні.

Коли раптом завантаження програми перервалося (наприклад, зник інтернет чи інші причини), можна вийти з App Store, виключити і увімкнути повторно девайс і знову зайти в App Store.

Гра завантажилася? Клік на кнопку “відкрити” і можна бавитися. Покупки здійснюються аналогічнона в iTunes Store та App Store.

ПОКУПКИ в APP STORE З КОМП’ЮТЕРА

До речі, що цікаво, можна здійснювати покупки на комп’ютері Apple Mac під своїм id у App Store, а потім встановити цю гру на планшеті.

Отож, заходимо в App Store з свого облікового запису, далі вибираємо додаток і натискаємо “купити” і вас обов’язково запитають пароль.

онлайн-гід_ios

Навіть уточнять дані щодо оплати, якщо ви зайшли вперше на цей комп. І уточнять серйозність вашого наміру здійснити покупку стандартним повідомленням: “Чи ви дійсно бажаєте здійснити покупку?”

онлайн-гід_ios

На планшеті ви можете не побачити у покупках те, що придбали на комп’ютері. Просто зайдіть в App Store з планшета через пошук. Всі куплені на комп’ютері додатки тепер для вашого облікового запису у вільному доступі :)

Тут є відмінність з iTunes Store, де ви бачите на будь-якому пристрої після залогінення свої покупки і можете завантажувати їх, синхронізувавши пристрої. Це питання ми розглянемо в окремому матеріалі.

онлайн-гід_ios

Не забувайте виходити з свого облікового запису, якщо ви здійснюєте покупки та встановлення гри на чужому пристрої.

РОБИМО ВНУТРІШНІ ПОКУПКИ

Різні додатки (платні/безкоштовні) можуть містити внутрішні покупки. При кліці на іконку програми в магазині, цю інформацію знайдете у віконечку з детальним описом відразу біля назви та розробника.

онлайн-гід-ios

Один з варіантів внутрішніх покупок – підтримати проект, як у нашій грі “Всяка Музяка”.

онлайн-гід-ios

Найчастіше у грі пропонують докупити щось для підсилення героя чи відкриття нових рівнів. Відомо, що часто є можливість отримати це, проходячи усі рівні без помилок, виконавши всі завдання. Відмінити внутрішні покупки у програмі чи грі не можливо.

онлайн-гід-ios

До внутрішніх покупок також відносять передплату газет, видань, міських карт-путівників, підписки на різні служби.

Про те, як заблокувати внутрішні покупки на пристрої, можете знайти у нашій статті цієї рубрики “Батьківський контроль на пристроях iOS“.

Усім гарних покупок та зручного користування iOS-пристроями.