Блог команди Nravo Kids

Як купити “Всяку Музяку” без картки і облікових записів на Android

12.01.2017

Маємо добрі новини для усіх, хто звертався із проханням купити повну версію гри “Всяка Музяка” без використання облікових записів та платіжних карток. Тепер є можливість оплати з допомогою смс в мобільній мережі Київстар для доступу до усіх частин гри. Завантажуйте з App Club гру “Всяка Музяка” на планшети або смартфони з великим екраном, відправляйте смс з свого номера і вводьте у гру отриманий код – повна версія відкрита!

З сьогоднішнього дня гра “Всяка Музяка” розміщена на порталі App Club. Для завантаження гри, потрібно отримати пароль для користування послугами порталу. Пароль надсилають безкоштовно повідомленням після вашого запиту. Далі у закладці Нові або у пошуку ви знаходите гру “Всяка Музяка” і безкоштовно її завантажуєте та встановлюєте на свій гаджет. Ми рекомендуємо планшети, оскільки для дітей важливо користуватися великим екраном для збереження здоров’я очей.

Для покупки повної версії, при натисканні на колодку, ви побачите повідомлення: “Відправте смс “6830” на номер 8807 з вашого номера Київстар”.

Після надсилання смс, ви отримаєте код, який потрібно ввести у віконце в грі – і результату досягнуто – можна слухати всі пісні та бавитись. Нехай це буде гарною нагодою усім користувачам Android легко дарувати дітям радість з грою “Всяка Музяка”. Єдине, що якщо гру видалити з пристрою, то для повторного відкриття усіх пакетів гри, потрібно здійснювати нову покупку.

Також хочемо повідомити, що компанія “Київстар” є партнером гри “Busy Wheels:Сity Bus”, то ж чекайте приємних оновлень у нашій новій грі.