Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки!

17.09.2015

Знаєте, чому в Україні так важко бути виробником мобільних ігор та додатків? Основна причина – банальна до неможливості: українські споживачі не вміють або ж не звикли купувати онлайн. Частина людей помилково вважає, що це все дуже складно та ненадійно – платити гроші через мобільний, купуючи “кота в мішку”. Комусь просто “не дійшли руки” до того, щоб налаштувати собі обліковий запис в App Store чи Google Play. А хтось не бачить необхідності купувати платні додатки, адже (принаймні, на перший погляд) на кожну тему можна знайти безліч безкоштовних мобільних програм.

Така ситуація породжує одразу дві проблеми: з однієї сторони це блокує розвиток якісних українських продуктів (яким би класним не був твій продукт, його просто неможливо продати на нашому ринку в достатній кількості копій), а з іншої сторони – українці продовжують споживати далеко не першосортний мобільний контент (з купою реклами, бездарною графікою і обмеженою функціональністю), навіть не підозрюючи як далеко зайшов прогрес у цій сфері.

Особливо сумно спостерігати за цим процесом, коли йдеться про планшет у руках дітей. Планшет став модним гаджетом, таким собі must have серед школярів не лише у великих мегаполісах, а й маленьких містечках та селах. Проте доволі малий відсоток батьків справді цікавиться тим, а чим саме діти граються на тому гаджеті. І замість чудесних освітніх програм, розвиваючих ігор та іншого корисного контенту, який з’являється в Україні та світі, діти “підсідають” на бездумні стрілялки та тицялки, що можна в три кроки завантажити безкоштовно… :(

Але менше з тим. Наше послання і наші зусилля спрямовані не на всіх українців, а лише на тих свідомих батьків, які розуміють цінність правильного наповнення мобільного телефону чи планшету дитини і готові  інвестувати у це свій час (адже навіть серед безкоштовних додатків є багато хорошого, тільки треба час, щоб його знайти) та свої кошти (тим більше, що часто йдеться про зовсім символічні гроші у 20-40 грн. за навчальну програму, якою можна гратися кілька місяців).

Ми хотіли б, щоб такі свідомі батьки отримали усі необхідні ресурси, аби зорієнтуватися у морі можливостей, що пропонує дітям мобільний ринок, а також розібратися з технічними нюансами, що можуть лякати, якщо раніше не доводилося стикатися з цими технологіями.

Саме для вас ми ведемо рубрику “Онлайн гід” з підбірками цікавих та корисних ігор, з інструкціями як правильно налаштувати планшет. І саме для вас підготували цілу серію дописів на тему того:

  1. Як шукати якісний дитячий контент в магазинах мобільних додаток
  2. Як налаштувати свій обліковий запис для здійснення покупок
  3. Як виглядає процес купівлі в App Store, Google Play, Windows Phone
  4. Як повернути свої кошти, якщо ви не задоволені якістю покупки

Тож “не перемикайтесь”! :)

Сподіваємося, що з нашою допомогою ви почнете впевненіше користуватися магазинами мобільних додатків, та зможете заявити на весь світ:

Я обираю якісний контент            онлайн-гід-покупки