Блог команди Nravo Kids

Ігри Nravo Kids — цікаві цифри у світовому масштабі або Як ми з Африки отримали морозиво

18.07.2016

Кількість україномовних дитячих ігор зростає. Цікаво, чи їх знають лише в Україні? Спробуємо на прикладі даних про наші ігри “Хто у горах?” та “Всяка Музяка” дізнатися, хто нас знає, де нас бавляться і яких героїв діти люблять найбільше.

Сьогодні бачимо, що найчастіше гравці натискають на овечок — приблизно 9 разів кожного дня, на діда Івана — 8. І майже стільки ж разів тиснуть на коника та гори. Всіх інших тваринок хочуть “почути” щонайменше 5 разів на день.

А географія української версії гри “Хто у горах?”, як і “Всяка Музяка” — це, в основному, Європа як континент та Україна як рідна земля створення :) Влітку 2014, коли гра вийшла на андроїді та iOS, ми заклалися на морозиво, що вона буде навіть у Африці :) Сьогодні можна сказати, що нам належиться велике, прямо таки слоняче морозиво :) На андроїді є 23 завантажень та 12 на iOS. І того: 35 гравців в Африці бавляться україномовний розвиваючий додаток. А нам можна цілий місяць тішитись морозивом.

новини

Варто сказати, що наші народні пісні набрали ще більшої популярності. Так як ми взяли Африку за критерій малоймовірного варіанта завантажень, то “Всяка Музяка” побила рекорди. На андроїді — 71 завантаження, на iOS — 11. (Тут витягне ще два місяці+ споживання морозива :))

новини

А висновок дуже простий — світ робиться тіснішим і тотально мобільним. То ж приємно, що український продукт поширюється на усій планеті. Нашого цвіту повно по світу :)

Ще кілька смачних цифр з історії музичної гри “Всяка Музяка” — яка популярність у найближчих країнах поряд. Нехай це десятки та сотні на фоні десятків тисяч завантажень в Україні, але дуже приємно, що наші пісеньки тішать дітей і за морями.

Дані з платформи Андроїд:

всяка_музяка_андроїд

Дані з платформи iOS:

всяка_музяка_ios

Дані з інших частин світу на платформі Андроїд:

андроїд_музяка

Дані з інших частин світу на платформі iOS:

Всяка_музяка

Закликаємо до створення доброго українського продукту, який буде знаний у світі! Дякуємо усім, що Ви з нами.