ОНЛАЙН-ГІД: 3 дитячі гри з цифрами – весела математика

Пропонуємо невеличкий огляд дитячих розвиваючих додатків, де є цифри. Ігри, в яких можна вчитися розпізнавати числа, вивчати назви, а також рахувати та виконувати завдання.

1.”Хто у горах?”

Перша – для найменших. У грі “Хто у горах?” є нагода ознайомитись з цифрами під час рахування баранців. Таких додатків є три на різних мовах, відповідно, можна вчитись рахувати англійською до 10 з допомогою гри “Who’s in the Mountains”. Розробник – Nravo Kids.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

А вже більш предметно з цифрами від 1 до 10 можна повчитися у мінігріТут діти вчаться рахувати тваринок. Натискаючи на цифру, прослуховують її назву. “Лічилка”. І бачать – скільки фігурок відповідає цифрі. Анімовані тваринки та веселі звуки перетворюють навчання у веселу гру.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

“Numbie”

Гра “Numbie” (Математика 4-7 років з Намбі) має локалізацію українською мовою і дуже добре озвучення. Безплатна версія гри відкриває 4 рівні. Доступна для завантаження на App Store. Розробник – Plarium Education.

блог Nravo Kids

Цієї версії достатньо, щоб дитина полюбила математику:) Завдання динамічні й відповідають програмі садочка. А ще тут різні світи та герої, де космічний заєць та звичайні бабусі нормально вживаються разом, а головне сприяють проходженню математичних завдань. Платна версія передбачає підписку та щомісячну оплату. Безплатна версія доволі містка і різнопланова.

Busy Wheels: Сity Bus

Гра для діток від 4 до 8 років. Тут цифри та рахування доступні в одній з мініігор. Гра доступна для безплатного завантаження на App Store. Розробник – Nravo Kids.

блог Nravo Kids

Тут діти рахують вартість квиточка для міцних, як метал, чувачків:)

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Якщо сума правильна – герой гри отримує квиток. Якщо закинули невідповідну кількість монеток, табло загоряється червоним і рахування починається спочатку.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Гра не є орієнтована суто на математичні дії, тут мікс завдань на логіку, пазли та водіння автобусів по місту за правилами дорожнього руху.
Словом, такі гарні розвивайки для дітей та батьків. І пам’ятайте, що бавитися з дітьми в ігри корисно не тільки малим, дорослі у ще більшій вигоді!