“Аплікації” і “мозаїки” без клею та бруду!

У першому випуску Нравок є декілька симпатичних заготовок для аплікацій крупами. Це коли маєш зображення, і деякі елементи на ньому заклеюєш всеможливими зернятками, горохом, пластівцями. Виходить досить цікава аплікація з ефектом ЗD, але сьогодні не зовсім про це! Сьогодні про простіший і, скажемо чесно, чистіший варіант ігор з нашими заготовками.
Ідея, що ідеально підійде найменшим дітям, і може використовуватися багато разів та з різними варіаціями.От, наприклад, беремо наших баранців без вовни, і вигадуємо варіанти, з чого ту вовну можна було б зробити.. Ну, скажімо, можна взяти кольорові камінці, або ракушки, або крупні гудзики (які не страшно давати дитині), або квасолю, або шматки вати, або елементи конструктора, або..Та все що завгодно! Варіантів насправді безліч! :)Завдання дитини – розкласти “фрагментики вовни” на свої місця. Додатково, можна попросити посортувати елементи по кольорах. Скажімо, розкласти зелені – на травичці, а сині – на небі. Або домовитися, брати тільки елементики найбільшого розміру, чи конкретної форми. Або попросити зробити “дуже пухнасту” вовну, чи “дуже гладеньку”.А взагалі, дуже цікаво спостерігати, що дитина вигадає сама з таким імпровізованим “набором для творчості”. Наприклад, півторарічна героїня наших фото в першу чергу зробила баранчику очі із двох найбільших камінців! Мама, напевне, і не додумалась би до такого! :)

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Загалом, виходить досить весела гра, та ще й багаторазова.Одним словом – спробуйте! Гарних всім творчих вихідних!п.с. Крім баранчиків без вовни, в нас ще є дід і хатка без стріхи, а також голодні курчата, яких треба “нагодувати”! Все тут: https://nravokids.com/data/packs/pack_01/04.pdf