Творчі Нравки в гостях у Файної Мами

Сходили в гості з Творчими Нравками до Файної мами Лідії Мельник:) Інтерв’ю в Ліди брали три з половиною роки тому. За цей час Лука та Анна підросли, а у їхніх тата з мамою з’явився ще один синочок — Матвій.

Блог Nravo Kids, Творчі Нравки

Нравками “Паперове містечко” бавилася наша Оксана з п’ятирічними Лукою та Анною. Ранок вийшов дуже зайнятим, бо спочатку слід було вирізати та склеїти автобуси, будиночки, усіх персонажів та картки з завданнями. Лука з Анною в цей час розповідали про зеленого монстра Пабло.

Блог Nravo Kids, Творчі Нравки

У їхньому дитячому садочку є різнокольорові монстри з різним настроєм. Так дітей з допомогою кольорів навчають пояснювати свої емоції — те, зараз відчуваєш. Рожевий монстр — закоханий, чорний — наляканий, а червоний — сердитий. Зелений монстр Пабло — задоволений.Коли карту з “Паперового містечка” розклали і все на ній розставили, містечко ожило. Анна вибрала собі червоний автобус, Лука — синій, Оксані пощастило, що її улюблений жовтий автобус залишився вільним і можна було ним їхати.

Блог Nravo Kids, Творчі Нравки

Звичайно, що кожному з малих гравців хотілося перемогти, але по ходу гри в дітей з’являлося стільки запитань, що Оксана не замовкала і довелося зводити ведмедика на морозиво. А жителі містечка пішли на екскурсію на ратушу, як подала ідею Анна. Переміг Лука як найуважніший водій, який знав, де припаркувати машину і які знаки мають стояти на вулицях міста, ну і йому таки щастило — частіше на кубику випадало 5-6 :)

Блог Nravo Kids, Творчі Нравки

Історії, які складали Лука з Анною, за картками-завданнями — веселі, класні, повні несподіваних поворотів. Так наші майстерки та гостювання з Нравками стали незмінним маленьким святом взаємодії дорослих та дітей, якщо нашу Оксану вважати дорослою під час нравкування:)

Блог Nravo Kids, Творчі Нравки

А ось що Лука з Анною зробили самостійно з набору Творчих Нравок “Лісова історія”. Сім’ї Ліди та Християна дякуємо за теплий прийом, а дітям особливо за цікаві запитання та історії, це було незабутньо!

Блог Nravo Kids, Творчі Нравки
Блог Nravo Kids, Творчі Нравки

Підписуйтеся на наші Фейсбук-сторінки: Cпільнота Nravo Kids та Творчі Нравки, щоб бути в курсі новин та цікавинок нашого проєкту.