Блог команди Nravo Kids

ВІТАЄМО З ДН ШЕФА КОМАНДИ Nravo Kids! :)

29.10.2015

наталя дн

Сьогодні ми святкуємо день народження керівника нашої команди. З нагоди свята тримайте кілька чудових фактів про нашу Наталю:

1. Вона така тендітна (найменше КГ зі всіх членів команди! вдвічі менше за нашого програміста!), але “тягне масу” за всіх – на найвідповідальніших переговорах, виступах та конференціях! А все бо Наталя дуже СМІЛИВА.

2. Наталя знає багато секретних місць ДЕ ПАРКУВАТИСЯ В ЦЕНТРІ ЛЬВОВА. Вона взагалі багато всього ЗНАЄ: як/що/де найкраще організувати/домовитися/реалізувати.

3. Наталя часто приносить в офіс СОЛОДОЩІ! ..а оскільки сама їх їсть небагато, то нашій команді завжди солодко і смачно.

4. Вона постійно ВЧИТЬСЯ. То на курсах, то на семінарах, то книжки тоннами читає. Починаючи від кулінарії і закінчуючи бізнес-стратегіями, психологією і маркетингом – ніколи не зупиняється на досягнутому.

5. Наталя завжди ПРЯМО КАЖЕ ЩО ДУМАЄ. І нехай часом важко чути відверту критику, але ми пишаємося, що в нас в команді все ПО-ЧЕСНОМУ.

Наталя! Ми тобою пишаємося, любимо і радіємо, що ти – наш капітан! :) Ура! :)
п.с. Як додаток до текстових привітань дуже доречними будуть ваші голоси за Наталю на конкурсі українських бізнес леді ;)