Блог команди Nravo Kids

Добрі речі приживаються – радіємо, що в українських дитячих іграх є більше таймерів часу

16.02.2017

Традиційна для Nravo Kids функціональність – можливість обмежити час гри в налаштуваннях “Батьківського контролю” гарно приживається в інших українських дитячих додатках:) Пригадується, як під час обговорення концепції наших ігор, наші розробники з досвідом материнства відстоювали необхідність таймера. І на запитання, як же пояснити дитині, чому гра вимкнулася, знайшли просту відповідь – вкладаємо наших героїв спати:)

Такий функціонал сподобався батькам, а діткам було легше розлучатися з улюбленою грою, коли всі пішли спати:) Все, як і в нашому житті якщо втомився, треба гарно відпочити, виспатись і тоді можна починати новий день, заняття, гру:) Робимо як для своїх дітей так починався проект Nravo Kids і з цим підходом рухаємося тільки вперед :)

Наші колеги, автори гри “Мишеняткова Абетка” тепер також мають таймер і вкладають Мишенятко спати.

Ринок допомагає нам робити дитячі продукти більш корисними і практичними і перше слово тут відіграє споживач (у нашому випадку батьки), який ділиться коментарями, відгуками і виставлянням рейтингу.

На зустрічах батьки запитують: як забрати в дитини планшет або вимкнути гру? І для багатьох це може бути важким завданням. Але такі ситуації не тільки з доступом до гаджетів, це стосується усього, про що з дитиною потрібно домовитися, встановити правила чи порозумітися.

То ж, надіємося, що наші таймери і ваша увага допоможуть визначати найкращий час для ігор вашим малюкам.