Блог команди Nravo Kids

Діти та батьки про гру “Busy Wheels: Сity Bus”

15.02.2017

Півтора місяця тому наша команда Nravo Kids випустила українську гру для дітей “Busy Wheels: Сity Bus” про автобус на дорозі та правила дорожнього руху. Взагалі, тут цілий мікс різних завдань на логіку, рахування, складання фігурок, асоціації на кольори, а до того ж, можна кататися автобусом по місту стільки завгодно.

Розвиваюча гра розрахована на дітей від 4-5 до 7-8 років. Все залежить від досвіду дитини у користуванні планшетом та ігрових навичках. І хоча головний герой гри – автобус, точніше багато автобусів, відгуки пишуть батьки і дівчаток, і хлопців на App Storе та Google Play.

Дуже цікаво стало порівняти, що ж подобається дітям, а що цінують батьки у цій грі, адже користуються, грають діти, але вибирають і завантажують гру, переважно дорослі. І хоча кожна жаба своє болото хвалить, чути від діток на різних подіях, де вона проходили гру, що їм подобається все, було не те що приємно, а дуже гріло душу. Бо всі, хто розробляють ігри, найбільше шукають цю золоту середину, щоб корисна розвиваюча гра ще й подобалася дітям.

Для батьків важливо: наявність правил дорожнього руху, ігри на логіку, рахування, ускладнення завдань і все, що стосується розвитку дітей. Дехто з батьків говорив, що звертав увагу на те, що розробка повністю українська. Це все зрозуміло, адже батьки шукають та оцінюють ту користь, яку дитина може отримати, чого вона навчиться і візьме для себе.

Малі діти з радістю досліджують світ. Їм цікаво дізнаватись нове. Але важливо це робити не формально і строго, а весело і просто. Тому діти у грі “Busy Wheels: Сity Bus” тішаться тим, що можуть кататися автобусом, возити пасажирів, роздивлятися зблизька та здалеку місто, збирати зірки і обмінювати на автобуси. Діти бавляться-вчаться не розділяючи цих процесів.

Наприклад, мої сини та діти з різних розвиваючих закладів активно також брали участь у тестуванні гри від початку створення, давали цінні поради, які дорослі тестери чи розробники просто не здатні відчути, бо знають і вміють набагато більше від дітей. Але коли те, що було правильно на думку професійних експертів, тестувала група дітей — виявилося, що дітям це зовсім не підходить. Тому можна сказати, що діти нас вчили, як робити гру такою, щоб її бавились усі інші.

Коли запитую, що тобі цікаво в грі, то кожен з синів має свої враження та вподобання. Святко каже: “Всі автобуси в грі класні, але самий прикольний, який коштує аж 50 зірок”:)

Данило ділиться своїм захопленням: “Люблю їздити по місту автобусом, там такі смішні жителі. І завжди зупиняють на світлофорі” Питаю: “Чому?”, у відповідь — “Ну бо так в грі обов’язково, на червоне ж не можна їхати, всі це знають мама” :)

Ми вже отримуємо від гравців замовлення і побажання, що ще можна додати у гру. Батьки хочуть якомога більше різних завдань для дітей. А що просять діти? Святко каже: “Автобуси, багато автобусів)” “А я б хотів, щоб автобус літав”, — додає мрійник Данило. Хоча, все можливо, особливо у сучасних програмах, книгах та розвиваючих дитячих забавках.

І для тих, хто вже завантажив гру і чекає на оновлення, скажемо, що воно вже на підході:) Готуємо новеньку версію у партнерстві з компанією “Київстар”.

Наталя Табачин