Блог команди Nravo Kids

Зимові свята з подарунками дітям на Сході

16.11.2015

Ділимося листом, який отримали від Марії Петрушкевич з міста Селидове з Донецької області . Жінка пише про створену громадську організацію (вона представник активу переселенців), ситуацію у місті, де живе багато переселенців з Сходу України і просить підтримати благодійну акцію “СВЯТА З ПОДАРУНКАМИ”, котру розпочали з сьогоднішнього дня у їхньому місті.

Марія написала: “Основною  метою  нашої організації є координація, організація та проведення ефективної роботи  для надання допомоги, приведення життя переселенців до рівня нормального. Наша діяльність  спрямована на допомогу переселенцям, які  перебувають на території міста Селидове Донецької області (враховуючи м. Гірник, м. Українськ, м. Новогродівка, смт. Кураховка, смт. Цукуріно) проте без Вашої підтримки  надання цієї допомоги стає обмеженим та малоефективним.

… Для  багатьох сімей  Селидове — вже  не перше  місто, за останні місяці, де вони намагаються обжитися. Залишатися в рідних містах було неможливо. Щодня  в Селидове  приїжджають сотні переселенців.”

Також Марія залишила свої контакти: представник активу переселенців  м. Селидове –  Петрушкевич Марія Валентинівна, 85400, м. Селидове, Донецька обл. вул. Щорса 3/17, 095-419-56-85, 063-460-96-17,  petryha2680@rambler.ru.

Сторінка організації: https://vk.com/pereselentsy_donbassa.  А інформація про благодійну акцію тут.

свята

“Просимо Вас прийняти участь та допомогти нашим дітям зустріти Свята з подарунками. Це буде величезною   допомогою  дітям, поверне їх хоч на якийсь час до нормально життя, поширення кращих традицій української культури, добра, любові, поваги, турботи про ближніх.

У нас понад 100 родин з дітьми – це матері одиначки, багатодітні родини, родини з новонародженими дітками, яким потрібна допомога. І хоча б найменша краплинка Вашої уваги зігріє їхні душі у різних куточках нашої держави. Якщо Ви маєте бажання та змогу допомогти просимо допомогти нам:

  • фруктами,
  • іграшками,
  • дитячим одягом,
  • новорічними солодкими подарунками (цукерками),
  • дитячими книгами,
  • підгузки та дитячі гігієнічні засоби.

Це те, що не вартує багато грошей, але може принести багато світла та тепла у дитячі серця.”

Як зазначають на сторінці благодійної акції, всі речі для дітей збиратимуть в будні дні з 16 листопада до 25 грудня з 10.00 до 14.00 в Будинку культури міста Селидове.

Надіємося, що діти на Сході України матимуть гарні зимові свята і спокійне мирне життя.