Блог команди Nravo Kids

А якщо музика і звуки у грі “Всяка Музяка” не програються на iOS? Просто переключи кнопку!

9.02.2017

За два роки продажу гри “Всяка Музяка” був десяток звернень, коли на iPad чи iPhone у грі не програвалася мелодія та звуки. Це питання легко вирішувалося перемиканням кнопки, яку називають “Ring/Silent switch” або боковим перемикачем (знаходяться поряд з регулятором гучності звуку). Чесно кажучи, звернень було зовсім не багато як на загал, але спокою ця деталь нам не давала.

Поговорили з розробниками. Одні кажуть, що кнопка вимикає звук повністю на девайсах, далі нарили в оглядах інформацію, що кнопка відключає звук повідомлень, нагадувань і звукових ефектів. Стаття про всі чотири кнопки та їхнє використання від служби підтримки Apple також з підказками (коли раптом кнопки перестають працювати) може стати вам у нагоді :)

Так виглядає кнопка на телефоні, на планшеті вона зазвичай кругла.

Далі почали тестувати різні ігри на програвання мелодії та звуку при різних положеннях кнопки бокового перемикача. І тут однозначності немає. Як в українських розробників, так і в закордонних одні програють звуки та мелодію, інші — нічого. Скажімо, “Гаджетаріум”, “Мишеняткова абетка”, “Angry Birds” не програють жодних звуків, якщо вимикач у положенні “тиша”.

І що ви скажете на це друзі? Будемо раді почути думку людей та розробників, які досліджували цю тему і знають правдиву інформацію.