Блог команди Nravo Kids

Найцікавіше з Опитувальника Nravo Kids!

22.02.2017

Наскільки репрезенативною є думка 20-ти людей? Для нас вона мегаважлива. Як і кожен коментар, який ви залишаєте на сайті, блозі, у сторах під нашими іграми чи на сторінці нашої Спільноти. Але, звичайно ж, говорити про повномасштабне опитування з дотриманням вибірки, як це роблять спеціалізовані інститути, не беремося. Це швидше обмін інформацією з людьми, які відгукнулися на наш заклик. І ми прекрасно усвідомлюємо, що більшість з них нас по-справжньому люблять. І ми продовжуємо створювати для вас і ваших діток речі, сповнені любов’ю, користю, новизною та розвитком. Дякуємо, що можемо рости завдяки вашій підтримці і активності. Спільнота Nravo Kids – Ви найкращі!

Нас попросили в наступних опитувальниках давати на вибір більше, ніж один варіант.  Згода! :) Але конкретно це опитування дозволило побачити пріоритети учасників. І це не менш важливо :)

Мобільних ігор для дітей на українською на ринку менше, ніж розвиваючих друкованих матеріалів, то ж, логічно, що розвиваючі додатки, з яких ми і починали нашу діяльність, відомі більшій кількості людей і користуються більшою популярністю через легшу доступність – просто завантажив на свій пристрій і вже маєш. Хоча інтерес до Творчих Нравок постійно зростає  – це добрий продукт і гарна нагода діткам займатися творчими завданнями. Є навіть своя аудиторія, яким до вподоби саме Нравки:)

Ось так фаворитами наших публікацій стали Файні Мами/Тати :) Тут також все зрозуміло. Люди цікаві, теми актуальні і досвід та історії, якими вони діляться, багатьом до душі. Півсотні добротних розмов в опитувальнику зайняли своє почесне перше місце:)

Позитивні, веселі історії потрібні так само, як і новинки від дослідників. Ура! Наші переклади та рубрика Онлайн-Гід мають своїх шанувальників. Ну і розіграші подарунків:) Скоро чекайте наступний – разом з початком весни:)

Творчі Нравки. Улюбленець аудиторії – випуск №1, який з’явився у нас першим і для найменших:) Найбільше встиг розлетітись по Україні :) Дякуємо за ваш вибір та підтвердження наших очікувань:) Другий випуск був з друкованих наступним, то ж має друге місце. Онлайн-випуски Нравок – у вільному доступі на нашому сайті посів третє місце ваших симпатій:) Користуйтеся на здоров’я і розвивайте малюків!

І щоб не повторюватися про мобільні додатки та їхній вибір читайте у нашому попередньому матеріалі на основі опитувальника.

Не перемикайтеся, у нас ще багато цікавого!