Блог команди Nravo Kids

НРАВКИ НА ВИХІДНІ: Карнавальні маски власноруч

4.12.2015

Зимові свята подарують не одну нагоду зробити домашній карнавал або ж просто потішитися вдома виготовленням масок для малих та великих. Пропонуємо просту модель створення масок різних тваринок з картону. Цього разу даємо вам повну волю в варіантах оздоблення та оформлення свого виробу. І з досвіду багатьох майстерок, які Nravo Kids проводить, знаємо, що найкращий той варіант, який придумує дитина сама, навіть якщо він ні каплі не схожий із запропонованими моделями :)

Половину цупкого паперу форматом А-4 розбиваємо на умовні дві половинки, тепер виділяємо: 2,5 см від краю, 2 см вище і від 2 до 3 см виставляємо умовно ширину між очима.

нравки_на_вихідні_маска

Як на малюнку вище робимо на відстані 2,5 см від краю по середині овальні лінії до краю – це нижній край маски. На відстані 1,5 -2 см від центру нижнього краю маски визначаємо рівень очей – відстань між отворами для очок – до 3 см – для школярів і до 2 см – для малюків.

Після оформлення отворів для очей на своїй викрійці малюємо верхню частину – тут можна відриватися по повній – які хоч вуха, чуби, що визначається тим, яку тваринку ви хочете показати: сову, лисицю, зайця, ведмедя.

нравки_на_вихідні_маска

Приміряйте вирізану маску на дитину і виправте при потребі виріз для очей чи зменшіть виріз над носиком.

IMG_0178

Можна доклеювати вуха зайчикові чи інші частини маски. Після того, як викрійка повністю готова, розмальовуємо її, прикрашаємо кольоровим папером.

нравки_на_вихідні_маска      нравки_на_вихідні_маска

На вже готовій масці робимо круглі отвори по боках і прив’язуємо резинку:

нравки_на_вихідні_маска

А тепер час і на селфі або фото з рідними чи для бабусі з дідусем. Привід, як то кажуть, готовий :)

нравки_на_вихідні_маска

Такі різні-різні маски ми будемо з дітками робити на виставці-ярмарку “Дитячий світ” в суботу, 12 грудня!

Усім чудових вихідних :)