Блог команди Nravo Kids

НРАВКИ НА ВИХІДНІ: Театр тіней від Nravo Kids

25.03.2016

Для наших казок та майстерок знайшлася чудова ідея — театр тіней. Дітям значно цікавіше дивитися і слухати, ніж просто чути казку. Ми плануємо зробити спеціальні набори для театралізованих казкових постановок, з персонажами ігор Nravo Kids. А cьогодні пропонуємо для усіх читачів детальну інструкцію з виготовлення власного театру Тіней.

Нам потрібна коробка з екраном з тонесенького паперу, джерело світла — найкраще підходить звичайний ліхтарик та герої — персонажі ігор Nravo Kids, яких додаємо нижче.

Коробка з екраном. Ми використали картонну коробку, вирізавши екран приблизно 40 на 25 см. Можна брати і меншу коробку, якщо це маленький домашній театрик.

нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні

Складаємо бокові сторони коробки, скріплюємо скотчем. В ідеалі потрібно знайти готову коробку, де тільки слід вирізати екран. Бокові стінки робити шириною не більше 15 см.

  нравки_на_вихідні

У нас вийшла коробка з дашком, яка виявилася зручним накриттям для екрану або сценою перед екраном. Напівпрозорий папір приклеїли скотчем з внутрішнього боку коробки.

нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні

Джерело світла – ліхтарик. Відстань від екрану та розміщення регулюється. Можна запропонувати комусь із учасників дійства відповідати за освітлення і регулювати положення ліхтарика.

Герої казковистав можна вирізати з вже відомих Нравок-заготовок. Видруковувати найкраще на картоні. Вирізати детально і акуратно. Спочатку можна користуватися ножицями, а далі карцелярським ножиком.

нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні    нравки_на_вихідні

Наш програміст назвав це “мікрохірургія”. Оскільки необхідно вирізати очі фігурок, залишаючи зрачки. Також дірочки і шибки на хатинці, проміння сонця, гілки на ялинках, животики у персонажів. Далі фігурки приклеюємо до невеличких паличок — набір персонажів готовий.

нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні

Тепер можна облаштувати зручне місце для показу і випробувати фігурки.

нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні    нравки_на_вихідні

Величина фігурки регулюється також відстанню до екрана. Дуже цікаво показати, як сонце котиться по екрані і з великого стає маленьким. Також зручно на внутрішніх боках коробки розмістити прищепки, де можна буде у правильному положенні закріпити героя.

нравки_на_вихідні

Також варто подбати про домівку для персонажів, тому коробка, яка служить театром, з кришечкою дуже навіть добре підійде для зберігання усіх казкових героїв.

Казка для Театру Тіней Nravo Kids у окремому матеріалі.

Усім цікавих вихідних та доброї казкової атмосфери.