Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Забавки з дошкільнятами для діаспори

22.09.2016

Нещодавно натрапили на дитячі розвивайки від МІОК (Міжнародного інституту освіти, культури та  зв’язків з діаспорою) і це доволі цікавий матеріал для занять у дитячих садочках чи вдома з малюками. А головне, це насправді добрий помічник для батьків, які з дітками проживають у різних країнах світу, і матимуть можливість послухати українською мовою, наприклад, казку чи примовлянку від Ігоря Калинця у його ж виконанні. Та й багатьом батькам цікаво почути Калинця :)))

Є такий сайт “Крок до України”, але нас насамперед цікавить закладка “Дітям”. Тут є суто навчальні програмки для різних за віком малюків із серії “Чап-чалап” і вони розраховані якраз для роботи у групі, тому для працівників садочків тут є де набратися цікавих ідей.

онлайн-гід

Підбірка ігор “Бався” – це цікаві забавки для вивчення мови, але ідеї дуже зручні для проведення часу з дітьми рухливо і з різним наповненням примовлянок, пісень, забавок.

В розділі “Дивись” анімовані казки, а в розділі “Слухай” примовлянки та небилиці від Ігоря Калинця! А сторінка “Комікси” знайомить з котами Коржиком та Лялею.

онлайн-гід

Веселий дитячий словничок з малюнками готують до публікації, як написано на сайті :)

Ділимося добрими дитячими українськими іграми аби й ви поширили їх далі :)

Не перемикайтесь! Буде ще багато цікавого для дітей та дорослих (також насправді дітей).