Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Огляд розвиваючих дитячих ігор від popapp

11.03.2016

Сьогодні розкажемо про розвиваючі ігри для дітей, створені в Україні, і орієнтовані на аудиторію всього світу. На рахунку popappfactory десятки якісних дитячих ігор на iPhone, iPad, Android, десяток нагород та представництва у Франції та США. Свою сторінку на Фейсбуці вони ведуть англійською, тому не відразу зрозуміло, що це українці. А про таких крутих розробників варто знати і ділитися таким якісним та корисним контентом, яким бавляться діти різних країн.

З розмаїттям ігор дуже зручно ознайомлюватися на сайті розробника popappfactory. Знизу є панелька з іконками ігор. А по центру екрана є короткий текстовий опис та можливість переглянути картинки з гри.

онлайн-гід

Також тут є інформація про вартість/безкоштовність гри, доступність на платформах та пристроях.

онлайн-гід

І що найкраще показує суть та механіку гри — це огляди з відео, що також можна знайти на сайті нижче під текстовим оглядом гри. Таким чином можна детально ознайомитися з суттю гри і разом з малюком визначити, чи вам це корисно/цікаво/потрібно.

відео_файні_мами

Ми не даємо переліку всіх ігор, а розповімо про ті, які бавилися дітки учасників проекту Nravo Kids, про ті, які стали улюбленими забавками (Даня і Святко зацінили ігри: Mosaic, Memoria) і даємо можливість вирішувати вам самотужки, що ви виберете для свого малюка. Йдеться про додаток: “9 в 1 children games”. Можна завантажити безкоштовну версію з прикладами усіх дев’яти додатків. Є російськомовний варіант програми.

онлайн-гід

Тут різні ігри за тематикою та навчальними напрямками. Наприклад, фантастична шукалочка інопланетних жителів.

онлайн-гід

Або мозаїка, яка набрала найвищий рейтинг у наших маленьких гравців.

онлайн-гід

Ще є цікаві додатки суто навчального характеру: математичні, на вивчення літер.

онлайн-гід    онлайн-гід    онлайн-гід

Також ігри на розвивання пам’яті та складання цікавих фігурок.

онлайн-гід    онлайн-гід    онлайн-гід

Більшість інших ігор та описи до них — англійською мовою, що дозволить удосконалюватися у вивченні мови як дорослим, так і малюкам.

Всі ігри є розвиваючими на тренування логічного мислення, пам’яті, вивчення кольорів, цифр, літер, інтуїтивного відчуття дизайну та графіки. Є ребуси та загадки російською мовою. Міні-ігри про різні частини дому та окремі кімнати, про місто, ферму, зоопарк. Ігри на асоціації. Цікава математика — Mathlandia та ряд інших додатків з математичним вмістом.

Перед вибором гри ви можете детально ознайомитися з її вмістом, але якщо раптом вона вам не підійде, пам’ятайте, що покупку можна відмінити і повернути свої кошти. Детальніше про це у наших попередніх матеріалах: ОНЛАЙН-ГІД: Повернення коштів за покупку ігор в Google Play та ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки! Відміна покупок на iOS.