Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Сучасні освітні ресурси для малюків і школярів

26.01.2017

Маємо два добрих дитячих ресурси як для дітей, батьків, так і педагогів. Перший Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “Колосок”, з літньою школою, конкурсами та виданнями, які можна читати в соцмережах :) Та сайт з інтерактивного навчання для дошкільнят та їх послідовників — Learning.ua. Якщо у першого вже 10-літня історія, то другий  ще зовсім юний і поступово доповнюється. І якщо перший більше орієнтований на педагогів, то другий  надає такі функції і батькам.

Наприклад, коли ви заходите на платформу Learning, то можете вибрати потрібний тип аккаунта. І якщо батьки можуть формувати і спостерігати навчальний процес їхньої дитини, то для вчителя є можливість організувати клас з 35 дітей і працювати з ними по заданій методиці.

Для дітей приємність у тому, що вони тут вони отримують нагороди за навчання, а це працює краще за оцінки. Хоча, тільки нагородами тут не обходиться, можна отримати й сертифікат. Приємно, що можна моніторити процес успішності у розділі аналітики. Також можна при реєстрації вказувати свою школу. І це своєрідний рейтинг для закладу.

Поки що тут представлено тільки математику. Для малюків 81 завдання, для дошкільнят 185. Загалом, матеріал є для учнів 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики.

Доступ до матеріалів є безкоштовним. Є можливість відслідковування прогресу, який відображає досягнення учня, темпи та слабкі місця. Відповідно, акцент не йде на оцінки. Натомість дитині показують результати, підказують куди і як потрібно рухатись далі.

На відміну від онлайн-платформи, яка тільки розвивається, “Колосок” вже має напрацьовані контакти з різними школами в Україні: http://kolosok.org.ua/photogallery/ можна побачити фотографії роботи з дітками. І ще тут різного напрямку розвивайки літня школа, інтелект-шоу, журнал, газета.

Перед оформленням підписки на журнал чи газету можна переглянути сторінку “Колоска” у Фейсбуці, побачити на власні очі, наскільки цікава інформація:)

Усім доброго розвитку і цікавого навчання! Не перемикайтеся, в наших рубричках буде ще багато добрих та корисних ідей!