Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: ігри про природу та погоду для дошкільнят

30.06.2016
Зазвичай в онлайн-оглядах ми пропонуємо додатки українською мовою, але сьогодні в тандемі природи/погоди маємо закордонні ігри з багатомовними варіантами, з добрим освітнім контентом для дітей до  5-ти років :)

Природа. Who lives here? Аnimal tails від Penguin Random House Australia гра для дітей до 5 років. Тут є можливість вибору більше півтора десятка різних мов.

Гра про те, хто де живе, дозволяє маленьким дітям вивчати цікаві місця, звуки і слова для називання тварин з усього світу. Чи це восьминіг під водою, чи полярний ведмідь з Північного полюса, діти можуть отримувати задоволення збираючи тварин в їх природне середовище і взаємодіяти з ними, дивлячись на чудові анімації і слухаючи звуки.

Тут можна побувати в 10-ти унікальних місцях: на фермі, в африканській савані, в океані, у джунглях, в місті, у лісі, на північному полюсі, на річці та в глибинці австралійської пустелі. У грі є 30 тварин, в тому числі кит, лисиця, свиня, мавпа і білий ведмідь.

онлайн-гід

Для початку можна читати і вивчати назви тварин і місця, де вони живуть. А далі, коли цей етап пройдено, включити матч тварин до місця проживання, де потрібно вибирати тварин до показаного на екрані середовищі.

онлайн-гід

Погода. Гра “MarcoPolo Weather” від видавця з таким же початком імені MarcoPolo Learning, Inc. створена для дітей до 5 років. Тут дослідження погоди відбувається легко і досить таки весело. Гравець дізнається про 9 основних типів погодних умов, створює веселку, грозу, заметіль та інші явища.

Вибравши собі героя гри, можна з ним пройти всі сезони і спробувати різні температурні режими. Для дитини це дає розуміння, що потрібно правильно одягатися в різні пори року. Якщо холодно, одяг має бути теплим, коли йде дощ, потрібно взяти парасольку.

онлайн-гід

У грі можна контролювати такі погодні умови: сонячно, мінлива хмарність, хмарно, дощ, гроза, сніг, заметіль, торнадо та урагани.

У 3-х міні-іграх є 55 інтерактивних елементів, наприклад, можна посадити квіти і створити їм умови для цвітіння, розплавити голку або грати в сніжки. Гра не побудована на повчаннях, тут все відкривається через  дослідження. Наприклад, можна додавати квіти, птахів, сніговика або кошик для пікніка на сцену і дивитися, як різні типи погоди впливають на ці предмети, тварин чи рослини.

Програма дозволяє визначати, як погода впливає на природний ландшафт або дізнатися про водний цикл і те, як утворюються хмари …

Купити додаток можна на App Store і Google Play.

Закликаємо батьків бавитися з дітьми ігри разом, обговорювати побачене і користуватися якісними додатками, відповідно до віку дитини.