Блог команди Nravo Kids

ПОДІЯ: Координатор Nravo Kids у рейтингу Inspiring 20 Ukraine (Local Stars list)

20.06.2016

На початку весни Центр «Розвиток КСВ», Коаліція STEM-освіти спільно із загальноєвропейською програмою Inspiring 50 розпочали відбір 20 надихаючих жінок в Україні, які реалізували себе у технічній сфері. Координатор нашого проекту Наталя Табачин пройшла у рейтинг Inspiring 20 Ukraine (Local Stars list)!!! Гордимося нашою Наталкою та її здобутками!!!

Ця ініціатива спрямована на те, щоб привернути увагу до жінок, які досягли успіху та зробили вагомий внесок у розвиток технологій в Україні, створити майданчик для спілкування успішних жінок між собою.

За словами Наталки Табачин, зустріч пройшла результативно і самі номінанти та переможці, хто увійшов у рейтинг Inspiring 20 Ukraine, надихнули один одного на подальший розвиток, створення спільних ініціатив.

події

Більше фото з зустрічі на сторінці Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності».

Суть такого неформального об’єднання успішних жінок у тому, щоб поширювати інформацію  для школярів та молоді, щоб учні та студенти (йдеться саме про дівчат) ставили перед собою високі цілі і не боялися реалізовуватися в науці, технічних сферах, на управлінських посадах. А ще так створюється середовище активних і прогресивних людей, які разом здатні робити нові проекти, відкривати своїм колегам нові перспективи.

З свого боку можемо сказати, що на рівні проекту Nravo Kids цей підхід втілюється у зустрічах з мамами, веденні рубрик Файні Мами, Файні Тати та проведенні сімейних посиденьок, комунікації у Спільноті на Фейсбуці, на блозі та безпосередньо на майстерках та різних подіях.