Блог команди Nravo Kids

Про рубричку ІГРИ ВІД NRAVO та гру GIVE MY BALL BACK

6.08.2015
У серпні компанія Nravo святкує 6 років від створення. Та оскільки більшість з нашої мамсько-татусевої аудиторії чула про Nravo тільки в контексті дитячого проекту Nravo Kids, то в честь Дня народження компанії ми вирішили трішки більше розповісти вам про інші цікаві проекти, над якими працюють наші колеги.

Тим більше, що серед ігор Nravo чимало таких, що будуть цікавими не лише дорослим, але й малим гравцям, починаючи із молодшого шкільного віку. На них ми і зосередимося у серії серпневих дописів “Ігри від Nravo”, що з’являтимуться щотижня до кінця літа.

Сьогодні познайомимо вас із симпатичною і дуже харизматичною грою Give My Ball Back.
nravo_game

Вона доступна для покупки на Google Play, Amazon, App Store.

Пазл розрахований на користувачів від 3 років і вище. Це історія про м’ячика, що перекочується з світу хлопчика Тобіаса у світ монстрика Моко. Як це сталося, можете побачити на відео. Чий це м’яч, розібратися уже не просто, бо через шафу він закотився з реальності у загадковий дім, де живе милий монстрик. А далі за іграшку ведуть наполегливу боротьбу обоє героїв.

nravo_gamenravo_game

Загалом, є 40 рівнів. Кожен з них – це оригінальна головоломка, де завданням гравця є пройти непоміченим до м’яча і забрати, поки інший “власник” солодко спить. Але у кожного з героїв є помічники та охоронці. Тому це не буде так легко.

nravo_gamenravo_game

Спочатку гравець відвоювує м’яча в домі, а потім – на острові. У грі є музичні рівні, де без музичного слуху та уважності здобути зірочку неможливо. А ще на кожній локації є бонусні рівні, які відкриваються після проходження усіх звичайних із знайденою зірочкою.

nravo_gamenravo_game

Тому на шляху до заповітного м’ячика не забувайте про заховані зірочки.

nravo_gamenravo_game

Гру можна грати на семи різних мовах: українською, російською, англійською, французькою, іспанською, німецькою, португальською, вибираючи відповідний прапорець у головному меню.

IMG_0233

І у час канікул пригоди на острові – то можливість відпочити у чудовому світі, проявити свою винахідливість у доволі нестандартних ситуаціях і дізнатися, як проводять час Моко та Тобіас. Вперед до маленької літньої пригоди! :)

nravo_gamenravo_game

До зустрічі через тиждень :) Чекайте на нову розповідь про цікаву гру від Nravo.