Блог команди Nravo Kids

Топ-5 нового-старого про гру “Хто у горах?”

20.03.2017

Цього тижня розповідаємо все про мобільну гру для наймолодших “Хто у горах?”. Для когось вона була першим додатком, знайомством з цифровим екраном, тицялкою для маленьких пальчиків та історією з різними звірятами, цифрами і пазликами. Для багатьох малюків знайомство з програмою ще попереду:)

Для тих, хто любить дивитись за куліси. Гра “Хто у горах?” досягла віку своїх користувачів. За три місяці їй виповниться 3 роки. Кому цікавих фактів про історію створення? Все знайдете на бложику!

Для тих, хто любить знижки і дитячі розвиткові штуки. Новим бонусом для гравців є знижки на всі випуски друкованих наборів Творчі Нравки. Герої з онлайн-гри оживають на листівках, заготовках для аплікацій, наклейках, які батьки можуть робити разом з дітьми. У першому випуску за мотивами гри “Хто у горах?” 33 аркуші з різними завданнями від розмальовок до об’ємних листівок чи картинок.

Щоб перейти до замовлення Нравок зі знижками, натискайте в головному меню зверху зліва картинку -10%.

Для тих, хто любить читати вголос дітям. За мотивами гри “Хто у горах?” написано найбільше казок:

Для тих, хто довіряє фактам і числам. Україномовний додаток “Хто у горах?” найпопулярніший порівняно з “Кто в горах?” та “Who is in the Mountains”. Разом додатки встановили понад 35 000 користувачів на різних платформах.

Тим, хто любить ручну роботу з дітьми. Нравки за мотивами гри “Хто у горах?” на всі смаки з матеріалами для видруковування:

Нехай цей тиждень подарує вам багато приємнощів! Не перемикайтеся:)