Блог команди Nravo Kids

ТОП-7 найцікавішого у грі “Busy Wheels: Сity Bus”

13.03.2017

Дитяча гра “Busy Wheels: Сity Bus” на нашому ринку не має аналогів. Катання на кольорових автобусах, які дитина здобуває за зірки, поєднується з правилам дорожнього руху, ознайомленням з дорожніми знаками та виконанням логічних завдань. Навчання як захоплююча гра легко вводить у світ цифр та просторової орієнтації. Навіть якщо дитина не фанат пазлів, зі стимулом здобути класний крутий автобус і кататись ним на нових рівнях, до завдань з’являється завзяття:) Партнером гри є компанія “Київстар”.

Дорожні знаки та правила

Все сприймається по ходу проходження рівнів. Червона лазерна стіна не дозволяє порушити правило і дитина бачить, що автобус не може їхати, якщо горить червоне світло, бо в цей час на перехід виходять пішоходи. І пішоходи можуть переходити дорогу тільки на переходах.

Знаки, що забороняють проїзд, та інформативні – біля заправки, зупинок, переходів.

Отак проїжджаючи по реальному містечку, збираючи зірки на дорозі та в повітряних кульках, дитина освоюється з розумінням правил дорожнього руху.

Супер-кнопки та місії

Гравцеві поступово відкривають усі елементи. Від початку “ручка-вказівник” допоможе освоїти керування автобусом, підкаже, як проходити міні-ігри та користуватися лупою, щоб віддаляти карту. Тоді можна роздивитись все місто. А стрілочки підкажуть, куди має їхати автобус (дуже корисно на складніших рівнях).

Це допоможе виконати головну місію розвозити різні групи пасажирів по місту, заправляти автобус і здобувати зірки для відкриття у гаражі нові автобуси з більшою швидкістю.

На якому етапі ти перебуваєш можна перевірити в будь-який час проходження рівня натиснувши кнопку зліва знизу на екрані.

Ця кнопка також сигналізує, якщо частину завдання вже пройдено (зелена галочка) або ще ні (червоний знак оклику). Вона відкриває вікно, в якому видно, де перебувають пасажири (на зупинці, в автобусі, на кінцевій станції).

Також гравець бачить, скільки зірок він може зібрати на цьому рівні.

Персонажі

Діти познайомляться з трьома групами персонажів. Це школярі, яких потрібно відвезти у школу.

Робочі, яким потрібно заїхати на завод.

Та лісоруби, які поспішають на лісопилку.

А на вулицях міста балакучі перехожі, які не втратять нагоду відповісти, якщо їх зачепити:)

Міні-ігри на логіку, рахування, пазли

Усі пасажири, яких буде перевозити автобус, хочуть побавитись з дітьми у різні ігри. Школярі, наприклад, завдання на кольори та логіку.

Лісоруби, виявляється, люблять пазли, складання фігурок…

А робочим потрібно рахувати монетки за проїзний квиток.

Дитина не почує в свою адресу, що виконала щось неправильно, але зможе пройти у наступний рівень, якщо пройде усі завдання. Також кожне досягнення підсилюється радісними вигуками пасажирів та приємними бонусами-зірками.

Автобуси

Десяток автобусів у гаражі можна відкривати за здобуті зірки і кататися на різних швидкісних машинках :)

Різні кольори та форми кузова, це як нові іграшки, які гравець отримує за гарну роботу.

Заправка

В новій версії гри заправку можна використовувати в будь-який час проходження рівнів:)

Знижки на Творчі Нравки

Гравці “Busy Wheels: Сity Bus” першими отримали нагоду замовити наші друковані набори для дитячої творчості зі знижкою 10%.

Викликати цю чудову картинку можна кліком на маленьку кнопку зліва зверху в головному меню. Знак -10% – найкращий орієнтир.

А далі можна замовити набори за найвигіднішими цінами:

Не перемикайтеся, на нашому бложику ще буде багато цікавого та користуйтеся найкращими дитячими іграми і розвивайками:)