Блог команди Nravo Kids

Увага! Ігри Nravo Kids стають платними

5.01.2016

Друзі! Разом з вами ми вже другий рік робимо українських діточок щасливішими та розумнішими. Щиро дякуємо вам за допомогу! У новорічному вітанні ми оголошували про зміни в роботі додатків «Хто у горах?» та «Всяка Музяка» і нещодавно ці зміни відбулися – більша частина вмісту ігор стала платною. Після цього ми отримали кілька негативних відгуків. Тому вирішили пояснити, що спричинило таке рішення, і яке майбутнє чекає на додатки Nravo Kids.

Які зміни відбулися?

Щоб ви могли ознайомитися з тим, як працюють додатки, їхнє завантаження з магазинів App Store та Google Play залишається безкоштовним. Але щоб скористатися повною функціональністю, треба заплатити символічну суму – 20 гривень (менше, ніж одне горнятко доброї львівської кави).

платні_ігри         платні_ігри

Чому ми так зробили?

Головна мотивація в нашій роботі – власний ентузіазм. Ми самі батьки і дуже зацікавлені в тому, щоб українського дитячого контенту було якомога більше. Але розробка додатків коштує дорого і щоб розвиватися, доповнювати вже існуючі ігри та створювати нові, нам необхідні ресурси.

Ми не будемо показувати вашій дитині рекламу (яка до того ж може бути неприйнятною), бо це руйнує атмосферу гри та відволікає від процесу. Тому ми обрали варіант із платними можливостями. Разом з тим, розуміючи важку економічну ситуацію в країні, а також необхідність максимального поширення українського контенту, ми зробили ціну настільки низькою, наскільки це було можливо.

платні_ігри

«Але ж ви не попереджали!»

Насправді, ми писали про це у своєму новорічному вітанні 31 грудня на блозі та в Спільноті, також у тексті оновлень на різні платформи. Але вочевидь цього було недостатньо і ми це розуміємо. Вибачте! В подальшому ми будемо ще більш відкритими, бо без дружньої спільноти Nravo Kids ми не змогли б здобути таких успіхів. Ми вас дуже любимо і поважаємо вашу думку!

Не забудьте про Творчі Нравки

Також ми маємо що запропонувати й окрім додатків:) Не забувайте про «Творчі Нравки» – створені нашими художниками матеріали для вирізання, малювання і ще багато цікавих зайнять з вашими дітками.

«Творчі Нравки» абсолютно безкоштовні: Творчі Нравки для найменших та Музичні Нравки. Також на блозі маємо рубрику “Нравки на вихідні“, де подамо різні ідеї дитячих забавок та матеріали до них.

Що буде далі?

З початком нового року всі сили хочемо присвятити новому проекту, який вже кілька місяців у розробці. Активно ведемо перемовини з новими партнерами, чия підтримка дасть нам ресурс для росту. Віримо, що 2016 рік буде продуктивним та принесе цілу купу несподіваних поворотів та можливостей.

Дякуємо, що ви з нами!

 • Ви і надалі будете отримувати негативні відгуки, якщо не будете попереджати при оновленні програм, що тепер вони платні. І вони будуть негативні, якщо ціна буде навіть 1 гривня. Бо приховуєте комерційну складову.

 • Olha Savchyn

  А я цілком підтримую такий “поворот подій”! Все правильно! І це вам дякуємо, що ви з нами :)

 • Olya Kaplun

  Доброго дня, я мама маленького хлопчика, якому дуже сподобалися ваші ігри, ми з ними вже більше ніж пів року. На жаль, про ваші нововведення дізналися лише під час гри, бо, чесно кажучи, рідко читаємо про подробиці оновлення, враження були не найкращі. Я розумію, що всі ми хочемо отримувати достойну оплату за свою роботу і я не проти цього, але було б правильно робити нові ігри платними, а не ті, які довгий час були безкоштовними і справа зовсім не в сумі. Знаючи, які чудові речі Ви робите, я б без усяких вагань купила б нову гру, бо вони класні і українською. Сподіваюсь численні відгуки, хай і не завжди позитивні, лише допоможуть вам у роботі. Чекаємо нових ігор.

  P.S. Кнопка покупки в оновленій грі не працює.

  • NravoKids

   Дякуємо за відгук, за вашу думку. Кнопка покупки не працює тимчасово в App Store, нова версія гри проходить перевірку.