Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Я ВМІЮ купувати мобільні додатки!

17.09.2015

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Знаєте, чому в Україні так важко бути виробником мобільних ігор та додатків? Основна причина – банальна до неможливості: українські споживачі не вміють або ж не звикли купувати онлайн. Частина людей помилково вважає, що це все дуже складно та ненадійно – платити гроші через мобільний, купуючи “кота в мішку”. Комусь просто “не дійшли руки” до того, щоб налаштувати собі обліковий запис в App Store чи Google Play. А хтось не бачить необхідності купувати платні додатки, адже (принаймні, на перший погляд) на кожну тему можна знайти безліч безкоштовних мобільних програм.

Така ситуація породжує одразу дві проблеми: з однієї сторони це блокує розвиток якісних українських продуктів (яким би класним не був твій продукт, його просто неможливо продати на нашому ринку в достатній кількості копій), а з іншої сторони – українці продовжують споживати далеко не першосортний мобільний контент (з купою реклами, бездарною графікою і обмеженою функціональністю), навіть не підозрюючи як далеко зайшов прогрес у цій сфері.

Особливо сумно спостерігати за цим процесом, коли йдеться про планшет у руках дітей. Планшет став модним гаджетом, таким собі must have серед школярів не лише у великих мегаполісах, а й маленьких містечках та селах. Проте доволі малий відсоток батьків справді цікавиться тим, а чим саме діти граються на тому гаджеті. І замість чудесних освітніх програм, розвиваючих ігор та іншого корисного контенту, який з’являється в Україні та світі, діти “підсідають” на бездумні стрілялки та тицялки, що можна в три кроки завантажити безкоштовно… :(

Але менше з тим. Наше послання і наші зусилля спрямовані не на всіх українців, а лише на тих свідомих батьків, які розуміють цінність правильного наповнення мобільного телефону чи планшету дитини і готові  інвестувати у це свій час (адже навіть серед безкоштовних додатків є багато хорошого, тільки треба час, щоб його знайти) та свої кошти (тим більше, що часто йдеться про зовсім символічні гроші у 20-40 грн. за навчальну програму, якою можна гратися кілька місяців).

Ми хотіли б, щоб такі свідомі батьки отримали усі необхідні ресурси, аби зорієнтуватися у морі можливостей, що пропонує дітям мобільний ринок, а також розібратися з технічними нюансами, що можуть лякати, якщо раніше не доводилося стикатися з цими технологіями.

Саме для вас ми ведемо рубрику “Онлайн гід” з підбірками цікавих та корисних ігор, з інструкціями як правильно налаштувати планшет. І саме для вас підготували цілу серію дописів на тему того:

  1. Як шукати якісний дитячий контент в магазинах мобільних додаток
  2. Як налаштувати свій обліковий запис для здійснення покупок
  3. Як виглядає процес купівлі в App Store, Google Play, Windows Phone
  4. Як повернути свої кошти, якщо ви не задоволені якістю покупки

Тож “не перемикайтесь”! :)

Сподіваємося, що з нашою допомогою ви почнете впевненіше користуватися магазинами мобільних додатків, та зможете заявити на весь світ:

Я обираю якісний контент            онлайн-гід-покупки