Блог команди Nravo Kids

Кому family look з героями Nravo Kids?

27.10.2015

Віднедавна на сайті ClanPShop.com з’явилися дитячі футболки з героями ігор Nravo Kids. Окрім наших фірмових баранчика із гри “Хто у горах?” та ведмедя із “Всяка Музяка” є ще п’ять ексклюзивних дизайнів з музичними лисами та лисичками, що були створені спеціально для одягу Clan-P! У наявності є розміри від 5 до 12 років. На жаль, дорослі футболки поки не продаються …але для найпалкіших шанувальників ми можемо зробити вийняток ;)

clanp

Чесно кажучи, ми вже дуже давно мріяли про те, щоб у наших фанів була можливість замовляти футболки на всю сім’ю – задля повноціного “family look”від Nravo Kids, проте наші колеги з Clan-P не дуже вірять у популярність таких “дитячих” дизайнів на дорослому одязі. Мовляв, серйозні дядьки і тьоті не будуть такого замовляти і носити :)

…але ж мамуськи і татусі – то не звичайні  дядьки і тьоті, ну правда? Що може бути веселіше, ніж одягти на себе таку ж футболку, як в сина чи доньки і разом гуляти вулицями, приковуючи погляди перехожих? :)

дитячі_футболки

дитячі_футболки

IT-arena

IT-arena2

Якщо ви такої ж думки, і хотіли б замовити комплект футболок Nravo Kids для вашої сім’ї, тоді зголошуйтеся! Ми зможемо роздобути дорослі розміри, напряму домовившись з нашими партнерами.

До 15 листопада 2015 приймаємо замовлення на дорослі футболки з нашими дизайнами. 
Вартість однієї дорослої футболки – 349 грн. Є чоловічий (S, M, L, XL, XXL) та жіночий (XS, S, M, L) крій, традиційно хороша якість Clan-P (хто замовляв – той знає). Розмірна сітка тут.

Замовляти за адресою info@nravokids.com, з поміткою “Футболки  Clan-P”.
Вказати розміри, кількість, вибраний дизайн. Про спосіб оплати домовимося по пошті.

Чекаємо на ваші листи! …хто-зна, якщо нас назбирається багато, може і Clan-P передумає і зробить дорослі футболки доступними у своїй крамничці ;)

team