Блог команди Nravo Kids

Ляльковий театр за п’ять хвилин або веселі горіхоїди

19.09.2014
У першому випуску Нравок є витинанка з гірським пейзажем та об’єктами, які можна розмістити на ньому.
Ідея саморобки в тому, щоб потренувати маленькі рученята в користуванні ножницями і клеєм і зробити симпатичну кольорову аплікацію. Але якщо такий задум для Вас запростий, або, навпаки, рученятка ще занадто малі для користування ножницями, можна погратися по-іншому: пристосувати наш гірський фон і персонажів для імпровізованого лялькового театру!


Крім роздрукованих Нравок нам потрібно картонні циліндри з-під туалетного паперу чи паперових рушничкі. Впевнені, досвідчені мами таке добро просто так не викидають! ;)
Вирізаємо персонажів, приклеюємо їх на циліндри (попередньо обрізавши їх до потрібної висоти) і “вуаля!” наші герої готові!
teatr-1
teatr-2
teatr-3teatr-4

Тепер можна використати гірський пейзаж замість фону, попросити малюка розмістити героїв на сцені і разоми вигадату якусь веселу історію..

Якщо бракуватиме наших звірят, запропонувати дитині домалювати нових (ми, наприклад позичили додаткових героїв з міні-пазлика)

А ще в таких “циліндричних” ляльок є одна класна перевага – вони вміють “їсти” або “ховати” різні предмети! Наприклад горіхи. Найменших діток дуже веселить шукати “хто ж з’їв горіх?”, або по черзі годувати кожну тваринку, ділити горіхи порівну між декількома героями. Тут і лічбу можна попрактикувати, і влучність, і логіку…

teatr-5
teatr-6
teatr-7
teatr-8
teatr-9
teatr-10
teatr-11
teatr-12

Одним словом, фантазуйте! Розвиваючу іграшку можна зробити майже із будь-чого, за якихось п’ять хвилин!
Натхення вам і вдалих експериментів з Вашими дітками!

п.с. Не забувайте ділитися Вашими фотографіями! Нам дуже цікаво побачити Нравки в дії! ;)