Блог команди Nravo Kids

НРАВКИ НА ВИХІДНІ: Ратуша для міста

30.06.2017

Яскраве доповнення до нашого паперового містечка – висока кольорова вежа, яка складається з трьох блоків! На майстерках великих подій “Місто Професій у Львові 2017” та Lviv Alfa Jazz Fest діти найчастіше хотіли робити ратушу. То ж зараз маємо нагоду порадувати усіх дітей! Ловіть заготовки, роздруковуйте і створюйте разом з дітками свої містечка!

Нижня частина на двох аркушах.

А серединка і верх ратуші на одному аркуші.

Вирізаємо всі стінки разом із бічними закладками і загинаємо кожну стінку та закладку.

Складаємо частинки вежі одна на одну та перевіряємо, як вони мають бути розміщені, щоб було зручно приклеїти кожну із сторін.

Квадрат зверху на нижній та середній частині позначає місце для приклеювання наступної частини. Добре все розгляньте та скомбінуйте і можете склеювати по черзі кожну частину та будувати свою вежу.

Вежу можна поставити одну або зробити ще паперові будиночки довкола. Заготовки будиночків тут.

Такі вироби цікавлять не тільки хлопчиків, хоча вони найбільше розпитували, як складати і склеювати вежу. Одна дівчинка ходила кожного дня з п’яти днів на майстерки і ділилася тим, яка у неї вдома колекція будиночків назбиралася:) Непевно, оте житяче захоплення найбльіше рухає нас придумувати для дітйе щось нове.

А ще дуже тішить, коли діти розповідають, що робили наше містечко у школі чи з друзями! Саме з метою того, щоб дітки могли якомога більше займатися цікавою творчістю, ми викладаємо свої ідеї та заготовочки для друку!

Нагадуємо, що на нашому сайті є два онлайн-випуски Творчих Нравок, які можна безкоштовно завантажувати і бавитись з дітками у групах чи вдома. Наші майстерки завжди переконують, що діти хочуть творити, придумувати щось своє. І що Творчі Нравки їм дуже подобаються. Хто був на наших майстерках, діліться реальними відгуками! Ми будемо дуже вдячні. Тому що це і є наша “найбільша реклама”, яку ми заробляємо працюючи з дітьми на різних подіях.

Всі, хто зробив своє містечко, надсилайте фото своїх паперових творінь нам у коментарях на cторінці Спільноти Nravo Kids! Не перемикайтеся! До зустрічі!