Блог команди Nravo Kids

Nravo Kids 2 роки

4.04.2016

Початок квітня в Nravo Kids це святковий час, а саме 3-го числа ми відзначаємо свій День народження. Це час виходу в світ нашої команди у повному складі, перша публікація у Спільноті Nravo Kids та етап активної розробки нашої першої гри “Хто у горах?”. Сьогодні дворічний проект відчуває себе уже не стартапом, але до великого і самостійного статусу ще є куди рости.

За два роки у нас назбиралося багато класних моментів, зустрічей, подій та майстерок, з’явилися однодумці, друзі, вболівальники та шанувальники. І для кожного з нас проект Nravo Kids поєднує роботу і саморозвиток. А ще у нас все відкрито і по-домашньому.

Цьогорічне свято було затишним, смачним і з чудовими враженнями. Дякуємо Анні Чепіль за яскраві фото! Віримо, що наші побажання та плани на цей рік збудуться і принесуть дітям в Україні та світі нові ігри, а нам розвиток і потужну віддачу.

Найкраще відчуття, це вдячність. І ми вдячні цим двом рокам за добрий досвід, класних людей, випущені дитячі ігри, нашу спільноту і можливість створювати український продукт високого рівня.

Нам приємно, що більше 50 тисяч людей встановили наші ігри на свої пристрої і діти можуть бавитись, розвиватися рідними програмками. Приємно несподівано, що наші ігри бавляться на всіх континентах і лідирує Європа.

Важливо, що кожного тижня близько 5 тисяч людей з нами у соцмережах читають наші публікації на блозі, діляться коментарями. Десятки наших підписників у США, Польщі, Німеччині, Норвегії. А майже 29 тисяч користувачів сайту nravokids.com не тільки з України та сусідніх країн, тут є Канада, Англія, Бразилія, Німеччина, Нідерланди, Кенія. А в Україні найбільше читачів з Львова, Києва, Харкова.

Зараз ми активно розвиваємо всі напрямки комунікації з спільнотою і аудиторією і лабаємо нову гру :)

Рубіж двох років перейдено. Тепер тільки вперед і за новими пригодами та досягненнями!

З любов’ю,
ваша команда Nravo Kids