Блог команди Nravo Kids

Nravo Parents3: Зустріч “Подорожуємо з дітьми” – зібрала 3500 читачів

12.06.2017

Кожна зустріч для батьків від Nravo Parents це своєрідний експеримент:) Ми враховуємо, як було попереднього разу, готуємося, а нова зустріч відбувається по-своєму. “Подорожуємо з дітьми”  зібрала неймовірно крутих спікерів, чудових батьків (прийшли мами і тати), а читають подію 3500 людей, що дає нам натхнення робити її повноцінним ресурсом для тих, хто хоче дізнатися все про те, як подорожувати з дітьми. Запрошуємо поділитися власними враженнями і тебе, читачу, у події!

На зустрічі 10 червня вперше спробували Skype call і це реально круте рішення, щоб витягнути людину з іншого куточка планети на розмову. В емоційному та інформативному плані виступ по Skype не відрізняється від реального. Можливо, це від спікера залежить, а Олександра Нестеренко в цьому неперевершена!

Вся програма та опис доповідей у попередньому дописі рубрики, тому повторюватися не будемо:).

Починали подію подружжя Дольних. Назар з Христею чудові батьки і маленькій Ксені дуже пощастило змалку подорожувати, а тепер від них досвід переймають інші сім’ї. Короткий запис виступу Дольних тут.

Фотограф Олена Дяків розповіла про речі, що стосуються фотографії з дітьми і в подорожах, і в побуті. Запис виступу Олени тут.

Наталя Табачин поділилася досвідом подорожування сім’єю за власним маршрутом.

Далі Олеся Данилишин презентувала travel-подушки від MOOPS та розповіла, які подушки популярні загалом для дітей у дорогу.

Лотерея визначила щасливу власницю для подушки з лисенятами Nravo Kids, яку виготовили MOOPS. Вітання Людмилі Батенко!

Фрідріх Єфімовський захопив усіх розповідями про походи в Карпати. А йому за 12 років є що розказати:) Відео тут. Хто шукає надійного інструктора в гори, звертайтеся до Фрідріха. Наші учасники події уже записалися:) Асоціація Гірських Провідників “Ровінь”, як розповів Фрідріх, крута штука!

Соломія Бойкович вибирає екстремальний відпочинок і розповіла стільки цікавого, що слухачі попросили Соломію вести блог з подорожей! Відео тут.

Весь фотозвіт нашої зустрічі знайдете на сторінці Спільноти Nravo Kids! Приєднуйтеся до нас на Фейсбуці і будьте в курсі останніх новин від Nravo Kids!