Блог команди Nravo Kids

ОНЛАЙН-ГІД: Мамина Територія Розвитку

3.05.2017

Коли ми почали створення розвиткових ігор, невдовзі почали вести блог з різними рубриками, оглядами ігор для дошкільнят від українських виробників, писали про перевірені застосунки світового рівня. Хочеться самим знати і всім довкола розказати. Тоді можемо розраховувати на однодумців, людей, які розділяють спільні погляди, добре розуміються в темі і довіряють. Бо пишемо про перевірене на собі і власних дітях. Не боїмося говорити про конкурентів на ринку. І замість того, щоб замовляти рекламу, самі працюємо, продукуємо актуальний продукт.

Зовсім недавно дівчина-рекламодавець з одного журналу запитала: як це ви не замовляєте реклами, а про вас всі знають? Що тут скажеш? Бо самі створюємо події, ведемо блог, спілкуємося і ділимося тим, чим живемо. Це не так легко, як замовити банер, оплатити рекламну статтю і щось у цьому дусі. Але ця щоденна праця в соцмережах, живе спілкування, ведення блогу, створення нових текстів – це крута штука для самовдосконалення, розуміння свого покупця, користувача і того, що ти можеш їм дати прямо зараз.

З початком весни у нас зацвів новий проект Nravo Parents. Ми провели дві зустрічі з батьками “Дитячі проекти: Як я це зробила?” та “Дитячі дня народження”. І зараз просто купа паростків з новими ідеями вже пнеться наверх. То ж вкінці травня у нас буде нова подія:) Все виглядає таким чином, що ми збираємо різних експертів з певної конкретної області на одну зустріч. Такий формат дозволяє батькам відразу визначитись: чи це мені цікаво, прийти разом з дітьми, познайомитися з фахівцями, новими людьми, послухати виступи спікерів, отримати відповіді на свої запитання і гарно провести час протягом трьох годин в доброму товаристві.

Так як ми активно цікавимося усіма і усім, що є схожого, нарили ще три цікавих місцини для батьківського розвитку разом з дітьми. Молоді люди шукають можливості реалізувати свої навички, вміння або здобути їх будучи в декреті. Тому не скупимося і ділимося перевіреними даними про людей, з яким можна зростати:)

У Львові!

У Львові є Програма розвитку для мам Включайся. Минулого тижня розпочалася друга серія, яка триватиме до 9 червня. Що цікаво, тут курс лекцій йде впереміш з каво-зустрічами разом з відомими експертами. То ж ті, хто не має нагоди проходити лекції та практичні семінари, можуть відвідати зустріч саме з тим фахівцем, який на часі.

Тематика представлена широко: дитяча психологія, ранній розвиток, нові методики, сімейні стосунки, життєвий баланс, здоровий спосіб життя, догляд за собою, сімейний бюджет, тайм-менеджмент, здоров’я дитини та інші корисні теми.

У нас не було нагоди самим взяти участь у програмі і перевірити якість, але на зустрічі з експертами ходили і щодо рекомендацій однозначно: так! Дуже круто, що є записи розмов, які можна переглянути у відкритому доступі на сторінці Пташеня.Дитячий простір!

Ще хочеться розповісти про курс «Майндфулнес для батьків та дітей», який також минулого тижня стартував у Центрі розвитку дитини “Коло сім’ї”, вул. Дністерська 27. Цей заклад перевірений багатьма друзями з дітьми:) Ділюся статтею від нашої Христі.

Отож стартував, курс із заняттями двічі на тиждень по півтори години. Одне заняття у тиждень – виключно для батьків (одного або обох), інше – спільне для батьків та дітей віком 7-9 років.

Більше інформації можна дізнатися за телефоном 097-237-02-72 (психолог Оля Іваненко).

В Києві!

Якби ми були в столиці, то пішли б в коворкінг Zelenka на програму від Business Mama School “Як мамі запустити свій проект?” До речі, старт вже 15 травня, навчання триватиме до 20 червня.

За цей час 12-ти мамам практикуючі підприємливі мами проведуть 16 лекцій. Кожна учасниця може розраховувати на онлайн підтримку від менторів 24/7 та контроль за створенням свого проекту. Будуть дві виїзні зустрічі до успішних мамам та Skype call з одним з найпопулярніших блогерів.

Усім, хто в Києві ходить з ідеями своєї справи, радимо долучатися і скористатися на всі 100 %. Серед спікерів є і наша Файна Мама Олександра Нестеренко:) Тут програма та опис курсу. Від нас щира підтримка дівчатам і побажання удачі!

Такі курси для батьків знаходять відгук у суспільстві. То ж ділімося один з одним доброю інформацією, щоб реалізованих успішних батьків було більше і більше!