Блог команди Nravo Kids

Повна збірка додатків гри “Всяка Музяка” — казки, пісні, Нравки, рейтинги

29.03.2017

На початку літа 2015-го Nravo Kids випустили музичну гру “Всяка Музяка”. І тут було все, як з другою дитиною :) Коли пройшли всі етапи з “Хто у горах?”, здавалося, що тепер все буде легше, швидше і взагалі, — ми все це вже знаємо. Але… Кожен проект у нас виходить неповторним і взагалі процес створення свого продукту — це з одного боку чіткий план, сценарій, а з іншого — в будь-який момент все може розвернутися на 360 градусів.

А сьогодні коротко про найцікавіше, що створилося довкола нашої гри за неповні 2 роки. Те, що з дітьми можна дивитись, слухати, співати, читати і створювати власними руками — всі матеріали з нашого блогу у вільному доступі!

Рейтинг, завантаження, відгуки

Гра “Всяка Музяка” — лідер дитячо-батьківських симпатій. Додаток встановили 45 000 користувачів платформ App Store, Google Play та Windows Phone.

Гравці “Всякої Музяки” залишають найбільше відгуків:) Чим корисні відгуки та рейтингування від користувачів? Звичайно, що нам приємно, ще й від рейтингу позиція в магазині покращується. Але для гравців плюс в тому, що вони можуть знайти корисну дитячу програму швидше і почитати відгуки про програму. Це працює як із вибором техніки чи будь-якого продукту — краще за тих, хто перевірив на собі не скаже ніхто:)

Ватага героїв дитячих народних пісень

Більше 30 різних персонажів у всіх піснях “Музяки” допомагають дітям вивчати народну творчість. Всі родичі Гарбузові виростають від маленького до великого завдяки зусиллям маленьких пальчиків.

Фантазії нашому художнику не бракує:) Лисичка-сестричка і її сімейство має хатку на дереві. Тут розгортаються усі події їхнього життя:) Усі герої є в друкованому наборі Творчих Нравок №2 “Лісова історія”.

А два гусі надійно втекли від бабусі у лісовий сховок. Справжня дитяча гра — це коли мишка катається на машинці, кріт риє землю в касці або ж свинки вміють різні трюки, ворона читає листи, а миша — пише:) До головних героїв — гусаків — ніхто не дорівняється по уміннях. Чи ви знаєте, як зробити машину для виробництва морозива?

Пісні та відео

Не знати, чи так оця машинка з морозивом причарувала глядачів, чи є інша причина, але Пісня “Два веселі гусі” на Ютубі активно вирвалася вперед — 51 000 переглядів. Пісня “Ходить гарбуз по городу” — 18 712 переглядів. Пісня “Лисичка-сестричка” — 14 267 переглядів. Виконання і аранжування пісень зробив гурт “Скрябін”. Голос Кузьми діти впізнають, діляться відгуками на ютубі.

Всі пісні з гри “Всяка Музяка” можна слухати на soundcloud. І ділитися з друзями:)

Казки за мотивами гри “Всяка Музяка”

Аудіоказка “Про найкращий День народження в Музичному лісі” – можна просто слухати:) А всі решта — читати.

Читайте і слухайте на здоров’я:)

Нравки на вихідні

Всі саморобки і цікаві штуки придумували в процесі створення та після виходу гри у світ.

А на десерт — Огляд найцікавішого-найкориснішого з “Всякої Музяки”! Не перемикайтесь і гарно бавтесь!