Блог команди Nravo Kids

Як “облагородити” каляки-маляки

12.09.2014

До вашої уваги простий рецепт, як можна “облагородити” перші розмальовки дітлахів.

Діти полюбляють малювати з дуже раннього віку, дехто знайомить малюків з першими пальчиковими фарбами власного виробництва мало не в півроку, ще задовго до того як дитина навчиться ходити чи говорити. Інша справа, що сам процес “немовля-малювання” подобається далеко не всім батькам – дуже вже багато бруду, та й результат мало нагадує гарні малюнки в класичному розумінні цього слова. Дітки працюють у своєму особливому експресійно-хаотичному жанрі, який можуть достойно оцінити тільки справжні експерти дитячої творчості :)

Проте, якщо трошки помізкувати, можна завжди вигадати, як правильно оформити витвори малюків, щоб вони виглядали цікавіше і естетичніше, з точки зору середньостатистичної людини :)

Отож, розповідаємо як “підготувати” малюнок на подарунок!

Обираємо нескладне зображення для нашої розмальовки (ми взяли одну з Нравок-розмальовок для найменших), та видруковуємо його у двох екземплярах. Одне буде служити фоном для “чистової” версії малюнка, а інший – віддаємо в повне розпорядження малечі. Розмальовуємо малюнок олівцями, фарбами, чи фломастерами (в нас – пальчикові фарби). 

present-1
present-2

Коли дитяча частина роботи готова, починає “чаклувати” мама ;)
Вирізає окремі об’єкти кольорового малюнка по контурах, і приклеює їх на чорно-білий фон (можна звичайним клеєм, а можна об’ємними клеєвими квадратиками – так цікавіше виходить). Якщо дуже треба, можна ще й третій екземпляр малюнка видрукувати, і використати невеличкі чорно-білі елементи для “фінального декору” (як от, очі в наших курочки та курчатка).

present-3
present-4
present-5

Вуаля! В результаті виходить акуратна робота, яку навіть не соромно подарувати на пам’ять комусь із родичів :) Тільки не забудьте підписати малюнок: хто автор і в якому віці це створив! ;)

present-6

Приємних всім вихідних і задоволення від спільної з дітьми творчості! :)