Блог команди Nravo Kids

Започатковуємо огляди українських ігор

23.09.2014

Поки що їх так мало… Гарних, україномовних, якісних, корисних… А ті, що з’являються, долають дуже довгий інформаційний шлях до свого споживача. За хмарою англомовних, російськомовних програм часом важко знайти щось своє, рідне :)

Давайте будемо ділитися приємними знахідками! Розповідати одне одному про всі класні українські ігри, електронні книжки, все, що може бути корисним нашим малюкам. Впевнені: такий обмін інформацією буде на користь всім! Любимо своїх “конкурентів” (а насправді – партнерів) за те, що нам з ними “по дорозі”, і ми разом втілюємо в життя супер-важливе завдання “робити щось кльове для своїх дітей”! :)

Отож, перша порція наших улюбленців:

Мишеняткова Абетка від Impulsis (безкоштовна українською)

мишеняткова_абетка 1_1

1_2 1_3

1_4 1_6

Ця чудова гра вже давно назбирала цілу армію шанувальників! І це цілком заслужено! Мишенятко Круть вчить літери і слова, знайомить малюків з різними тваринами та предметами, розмовляє красивою українською мовою. Абсолютний MUST HAVE на планшеті дошкільнят. Доступна як для iPhone/iPad, так і Android.

Балакаюча Абетка від Jutiful (безкоштовна українською)

балакаюча_абетка     фото 3    фото 4 (3)

Фантастично красива пластилінова абетка. Кумедні анімації та персонажі розважають малюка, поки він в природній спосіб вивчає літери та цілі слова, вчиться писати власне ім’я, запам’ятовує веселу пісеньку про абетку.

фото 5 (1)

Шкода, ця програма доступна лише на iPhone/iPad, сподіваємося, рано чи пізно з’явиться ще й Android версія.

Учибучка Free від Glowberry (безкоштовна російською)

IMG_1456

IMG_1450                 IMG_1451IMG_1452                 IMG_1453IMG_1454                 IMG_1455

онлайн-гід_учибучка

В основі навчального методу – ігри з кольоровими пазлами, орієнтовані на запам’ятовування букв та розвиток зорової пам’яті. Режим “вивчаємо звуки” допомагає навчитися читати.
Додаток доступний у основних інтернет-магазинах. І супер-гарно би було мати таку гру нашою рідною мовою від цього українського виробника.

Далі буде…
Заохочуємо всіх рекомендувати гарні ігри українського виробництва в коментарях, і ми обов’язково включимо їх у наступні випуски Онлайн-гіда!