Інтерактивні книги для дітей: Снігова Королева, Котигорошко, Мама поспішає додому :)

Продовжуємо серію оглядів україномовних мобільних додатків для дітей. Сьогодні до вашої уваги декілька прекрасних інтерактивних книг від українських видавців.“Снігова королева” від А-ба-ба-га-ла-ма-гаОдин з перших українських проєктів такого роду (і, здається, поки що єдиний від А-ба-ба-га-ла-ма-га), зроблений дуже добротно та зі смаком.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Вражають не лише ілюстрації, що є неймовірними самі по собі (навіть оригінальна паперова книга – просто фантастично красива!), а й цікаві елементи інтерактиву, з використанням різних функціональних можливостей планшетів, з реальною “фізикою” об’єктів, продуманою механікою.Додайте до цього приємне озвучення, неповторну сніжну атмосферу зими та різдвяних свят, і ви зрозумієте, чому за цю книгу просять заплатити аж $6 (досить багато, порівняно з середньостатистичними дитячими програмами).Є в декількох мовах, але тільки під iPad.Тут є відеоогляд.
“Котигорошко” від KyivSeaPirates
Ще одна майстерна робота, не менш фантастичні ілюстрації (цікаво, чи є паперова версія книги від цього видавництва?), та ще й зі справжнім українським присмаком тільки – подивись :)

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Такі ж цікаві, добре продумані анімації та елементи інтерактиву, справжня “фізика”, використання можливостей планшета, багато прихованих предметів, які дитині доведеться знайти та дослідити.Одним словом, максимально якісний та естетично-приємний український продукт, навіть гордість розпирає за наших колег! Скоро обіцяють випустити ще одну казку – про солом’яного бичка!Книга також під iPad, перекладена на декілька мов, віднедавна українська версія доступна безплатно.Відеоогляд книги допоможе найкраще :)
“Мама поспішає додому” та інші книги від Glowberry Books

Видавництво Glowberry Books займається як друкованими книгами, так і додатками під планшети та смартфони. Фішка цих хлопців в тому, що всі їхні книги авторські – тексти та ілюстрації молодих українських авторів, оригінальні та з характером. Наприклад “Мама поспішає додому” (а є й інші, поклацайте по сайту видавництва!) розповідає про те, як сучасна мама “з боєм” добирається додому до сина після офісного робочого дня, дуже симпатична історійка, радимо прочитати.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Книга українською, $1.99 – під iPad, безплатна для AndroidКоротенький відеоогляд.п.с. Хто знає інші якісні українські книги та ігри – розповідайте про них в коментарях! Додамо в нашу рубрику!