Батьки, а знаєте – як Це зробити правильно? :)

Говоримо про підказки щодо завантажень дитячих додатків. З гарного сервісу Moms With Apps, на якому є й наші англомовні додатки (ура! ми пройшли цю перевірку експертами:) є підказки для вибору гарного додатка для діток. А наше опитування показало, що найчастіше батьки керуються бажанням дитини завантажити гру або власною інтуїцією. Подивимось, що кажуть ті, хто на цьому вже з’їв зуби.Отож, чому ми подаємо цей матеріал? Два наступні малюнки з опитування, яке проводила команда Nravo Kids. І це підтверджувалося у багатьох приватних розмовах з батьками раніше. І нормою, зазвичай є також те, що батьки роблять вибір інтуїтивно.

Illustration
Illustration

І що порадувало, так це схильність прислухатися до своїх діток, орієнтуватись на якісних розробників, оглядачів ігор та фахівців.

Illustration
Illustration

Тож ще така шпаргалка від фахівців та наших закордонних експертів може вам стати в пригоді!● Яка ваша ціль? З якою метою ваша дитина користується девайсом? Щоб бавитись чи вчитись? Щоб спілкуватись з іншими чи слухати / дивитись історії? Чи просто приємно мати привід для використання засобів масової інформації в домі. Детально можна прочитати про організацію домашнього використання гаджетів тут.● Переглядайте деякі безплатні програми. Nravo Kids може відповідати за ігри, які ми рекомендуємо в рубриці Онлайн-Гід.● Якщо це безплатно, дізнайтеся, ЧОМУ програма безплатна? Важливо зрозуміти причину безкоштовності додатка перед його завантаженням. У ньому може бути реклама або внутрішні покупки. Чи є платний аналог? Чи буде додаток оновлюватися? Це все варто знати покупцю, щоб не купити сюрпрайз:)І відповідно варто перевіряти налаштування пристрою (пароль на покупки, обмежений профіль і т.д.)● Звертайте увагу на описи та відгуки на сторах. А ми своєю чергою завжди радимо залишати відгуки, щоб зорієнтувати інших користувачів. В описі звертайте увагу на чіткість формулювань, чи доступно описано тематику, функціонал чи навчальні моменти? Порівнюйте з тим, що пишуть у відгуках користувачі. І перегляньте гру перед тим, як давати дитині.● Чимало розробників отримують цінну інформацію від зворотнього спілкування з покупцями. Пишіть на пошту, зазначену розробником. Зі свого боку підтверджуємо, що усі відгуки та звернення на електронну пошту отримують відповіді з нашої служби підтримки.● Шукайте розпродажі на різних сайтах оглядів (це більше актуально для англомовних додатків і поширено закордоном).● Читайте про новинки. Маємо лінки на такі ресурси: блог Moms with Apps, Аppysmarts. Зі свого боку публікуємо підбірки українських додатків на блозі в рубриці Онлай-гід.● Подружіться з підбірками програм. Часто можна використовувати кілька програм одного типу чи ігор на таку ж тематику. В кожної програми свої переваги.● Спостерігайте за лідерами. Тут йдеться про добру репутацію самого розробника та його участь у різних рейтингуваннях за лояльністю до дитячої та сімейної тематики.● Залишайте відгук та рейтинг про програму в онлайн-магазині. Варто було б залишити відгук для додатків, які роблять позитивні зміни в вашому домі. Ці зірки-рейтинги та конкретні слова схвалення проходять такий довгий шлях від створення розробником до того, щоб виділити програму в переповненому магазині.