Блог команди Nravo Kids

Якби наші мобільні ігри могли говорити

5.02.2018

Ми будуємо здогади, теорії, прогнозуємо, а потім, з часом, отримуємо відповіді. У випадку ігор Nravo Kids говорять цифри скільки людей завантажили, поставили рейтинг, залишили відгук, з якого регіону користувачі… І це не стільки про самі ігри, як про користування українською в побуті або те, наскільки сучасні діти мають доступ до мобільних пристроїв та якісних додатків, про те, як зараз поширюється світом інформація через інтернет-платформи.

Якби наші ігри могли говорити, вони б розповіли про дитячий сміх і захоплення, про те, що малюки люблять співати і хочуть, щоб ви разом з ними клікнули на ту квіточку чи баранця. Або про те, як класно під музику чи веселу історію разом проводити час, поспівати пісень, порахувати копійки чи знайти, хто живе в дуплі на дереві.

Або про те, що коли дитина плаче, то вона хоче не гру, а маминих чи татових обіймів. Або про те, як це цікаво протягнути автобус по дорозі і відвезти усіх пасажирів на їхні станції, а потім заїхати на заправку, чемно чекаючи на “червоне” перед світлофором. І мобільні ігри можуть “говорити” по-своєму… Кожного разу, коли ваша дитина грає гру, дозвольте їм бути частинкою спільного часу, спільним  зацікавленням.

Наші ігри дуже люблять, коли батьки розпитують дітей, що їм у грі подобається? То найкраще, що може бути для кожної дитячої гри чи забавки і найкорисніше для дітей:)

А що кажуть цифри і статистика?

Наша наймолодша гра “Busy Wheels: Сity Bus” більше популярна на платформі iOS і, отримує відгуки від батьків хлопчиків та дівчаток, а також тих, хто з допомогою гри навчився рахувати і робити математичні приклади до 10.

Лідером завантажень на усіх платформах є гра “Всяка Музяка” із понад 55 тисячами встановлень на різні пристрої, у старшої за випуском, але молодшої за аудиторією “Хто у горах?” майже 39 тисяч завантажень.

У найдобрішої гри “Світ Добра” близько 15 тисяч завантажень та десятки тисяч гривень перерахованих на різні благодійні фонди, які опікуються дітьми та дбають про їх благополуччя.

Кожна з наших ігор має понад 2,5 тисячі користувачів у Китаї. От це було найбільшою несподіванкою:)

А що розповіли вам наші ігри від Nravo Kids? Чекаємо на відгуки на сторах та у коментарях!