Лагідний хелловін

Нова порція осінніх Нравок на вихідні. І оскільки це останні вихідні перед Хелловіном, можна щось тематичне і водночас оригінальне зробити. Беріть листя, каштани, жолуді та до справи!Ми можемо пофантазувати, поліпити, помалювати, покомбінувати й прикрасити своїми творіннями інтер’єр або створити власних фантастичних героїв.
Каштанчики-монстрикиЗ каштанів та зубочисток можна зробити тільце монстра і на свій смак з допомогою пластиліну та фарб прикрасити та розмалювати його. Листя також згодиться для довершеного образу монстрика.

блог Nravo Kids

Найкраще підходять акрилові глянцеві фарби – вони залишаються з яскравим відблиском навіть після того, як повністю висохнуть.

Сімейка жолудів
З жолудів доволі просто зробити нових героїв для гри. Потрібно лиш намалювати їм очі, рот та зліпити ніжки.

блог Nravo Kids

Такі герої невеличкі та ними зручно гратися, коли діти збираються за столом. Тоді з допомогою таких невеличких фігурок можна розігрувати цілі вистави.
Кольорова гірлянда з листяЗ осіннього листя виходять гарні букети. У Японії його навіть обсмажують у тісті та продають як місцевий смаколик. А ми вирішили зробити осінню гірлянду – щоб прикрасити стіну в дитячій або принести осінній теплий настрій у наші домівки.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Розмальовуємо акриловими фарбами листочки на власний смак. Це лінії, кружечки, фігурки. Сміливо експериментуємо з формою листочків та кольорами фарб. Потім приклеюємо листя на нитку (бажано одинакового кольору з поверхнею, на якій буде прикріплена гірлянда).

блог Nravo Kids

За годину-другу можна зробити чудові декорації та іграшки для дитячих забавок.
Натхнення та настрою на осінні забавки :)